مرکز زیبایی دال > مقالات تخصصی پوست و زیبایی
کلینیک زیبایی دال در اصفهان

مقالات تخصصی حوزه پوست و زیبایی

نکات کلیدی زیبایی برای شما

داشتن پوستی زیبا و شاداب یکی از خواسته هایی است که تمامی انسان ها به دنبال آن هستند، برخی از ترفند های وجود دارد که با رعایت کردن آن ها می توان گام بزرگ و موثری برای این مهم برداشت کلینیک زیبایی دال در اصفهان برای شما جدیدترین و کاربردی ترین نکات را با دسته بندی به شما ارائه می کند تا شما بتوانید خودتان نیز در منزل پوستی شاداب و جذاب را با کمترین هزینه داشته باشید.

لیزر موهای زائد و شایعات آسیب رساندن به اندام های حساس داخلی بدن

لیزر موهای زائد و شایعات آسیب رساندن به اندام های حساس داخلی بدن

این شایعه برای افراد بسیاری پیش می آید که آیا لیزرموهای رائد به اندام داخلی آسیب می رساند یا خیر پس ما در این مقاله سعی داریم جاب این سوال را برای شما باز گو کنیم.در ادامه با ما همراه شوید.
...

تفاوت دستگاه های لیزر الکساندرایت کندلا و الکساندرایت نابلکس

تفاوت دستگاه های لیزر الکساندرایت کندلا و الکساندرایت نابلکس

دانستن تفاوت دستگاه های لیزر نابلکس و کندلا برای افرادی که قصد انجام عمل لیزر را دارند، بسیار مهم است .این افراد در پی این هستند که بتوانند با تحقیق درست در مورد اینکه هر دستگاه لیزر چه عملکردی را نمایش می دهد و تفاوت دستگاه ها در چیست برسند و از این طریق بتوانند مناسب ترین دستگاه را برای پوست خود انتخاب کنند.
...

12نکته ضروری درمورد لیزر

۱۲نکته ضروری که قبل از لیزر باید بدانید!

یکی از بروز ترین ، بهترین و پیشرفته ترین روش های از بین بردن موهای زائد عمل لیزر است .  برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از جلسات لیزر خود داشته بشید ما چندین نکته را به برای شما یادآور شده ایم که برای دانستن آن ها کافیست مقاله ما را بخوانید. ...

مراقبت های بعد از لیزر

مراقبت های بعد از لیزر چیست؟

لیزر یکی از موثرترین و بی خطر ترین روش برای از بین بردن دائمی مو های زائد می باشد که امروزه به یکی از پرطرفدارترین روش ها برای از بین بردن مو های زائد شده است. لیزر علاوه بر فواید دارای عوارضی هم می باشد که در این قسمت فواید و مضرات لیزر مو های زائد بدن و همینطور مراقبت های بعد از لیزر مو های زائد بدن را بیان می کنیم.
...

بعد از بوتاکس چه نکاتی را باید رعایت کرد

بعد از بوتاکس چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

از آنجایی که بوتاکس یکی از روش های درمانی پرکاربرد می باشد لازم است تا اطلاعات کافی در زمینه مراقبت های بعد از بوتاکس و اینکه بعد از بوتاکس چه نکاتی را باید رعایت کرد، را داشته باشید.
...

راز های داشتن پوستی سالم و زیبا | کلینیک زیبایی دال در اصفهان

راز های داشتن پوستی سالم و زیبا

هر فردی برای داشتن پوستی سالم و زیبا تلاش های بسیاری می کند، انواع تمیز کننده ها، مرطوب کننده، ماسک صورت و ... را برای داشتن پوستی سالم تهیه می کنند ولی باید در نظر داشت که فقط با کرم های گرانقیمت نمی توان به نتیجه خوبی رسید بلکه باید دیگر مراقبت های لازم را نیز انجام دهید.
...

اشتباهات رایج هنگام شستن صورت | کلینیک زیبایی دال در اصفهان

اشتباهات رایج هنگام شستن صورت

خوب بودن پوست صورت به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از این عوامل به صورت طبیعی است و مرتبط با ژنتیک افراد است و برخی از این عوامل را خودمان به صورت ناخودآگاه و کنترل شده می توانید برای پوست صورت خود به ارمغان بیاوریم.
...

نکات کلیدی و مراقبتی پوست خشک | کلینیک زیبایی دال اصفهان

نکات کلیدی و مراقبتی پوست خشک

پوست خشک پوستی است هیچ گاه رطوبت روی پوست وجود ندارد و زبر و پوسته پوسته می باشد و چربی هم ندارد، پوست خشک سفت است و چروک هایی نیز بر روی آن دیده می شود و حتی سفیدک هم می زند و در بیشتر مواقع خارش دارد و با متورم شدن به عوامل محیطی واکنش نشان می دهد.
...

تمامی نکات کلیدی و مراقبتی پوست نرمال | کلینیک زیبایی دال در اصفهان

نکات کلیدی و مراقبتی پوست نرمال

در ابتدا به طور مختصر به توضیحی کوتاه در رابطه با پوست نرمال می پردازیم تا شما با این نوع پوست و ویژگی های آن و شرایط نگهداری آن بیشتر آَشنا شوید.
...

لیزر موهای زائد در دوران بارداری و شیردهی | مرکز زیبایی دال در اصفهان

لیزر موهای زائد در دوران بارداری و شیردهی

لیزر یک روش امن برای از بین بردن مو های زائد می باشد ولی از نظر اکثر پزشکان این روش را برای خانم های باردار و در زمان شیر دهی ممنوع می باشد. در طول بارداری بهتر است لیزر انجام نشود ولی خب در صورتی که لیزر انجام دادی اشکال ندارد نگران نباشید چون تا کنون از آسب دیدن جنین گزارشی به دست نیامده است
...

اشتباهات رایج در شستن صورت | کلینیک زیبایی دال

اشتباهات رایج در شستن صورت

خوب بودن پوست صورت به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از این عوامل به صورت طبیعی است و مرتبط با ژنتیک افراد است و برخی از این عوامل را خودمان به صورت ناخودآگاه و کنترل شده می توانید برای پوست صورت خود به ارمغان بیاوریم. با یک روتین ساده و اصولی شما می توانید پوستی زیبا و درخشان را داشته باشید
...

لیزر موهای زائد در دوران بارداری و شیردهی | کلینیک زیبایی دال

عوارض لیزر مو های زائد

لیزر یک روش امن برای از بین بردن مو های زائد می باشد ولی از نظر اکثر پزشکان این روش را برای خانم های باردار و در زمان شیر دهی ممنوع می باشد. در طول بارداری بهتر است لیزر انجام نشود ولی خب در صورتی که لیزر انجام دادی اشکال ندارد نگران نباشید چون تا کنون از آسیب دیدن جنین گزارشی به دست نیامده است
...

آیا لیزر مو های زائد سرطان زاست؟ | کلینیک زیبایی دال

آیا لیزر مو های زائد سرطان زاست؟

برای ازبین بردن مو های زائد روش های زیادی وجود دارد ولی بهترین و امن ترین روش لیزر می باشد، لیزر روشی موثر و دائمی برای از بین بردن مو های زائد می باشد که در این روش فولیکول های مو های زائد با تابش اشعه از بین می روند و از رویش مجدد مو ها جلوگیری می شود.
...

سوالات متداول لیزر موهای زائد | کلینیک زیبایی دال

سوالات متداول لیزر موهای زائد

لیزر روشی امن برای خلاصی از مو های زائد و نا خواسته می باشد و دیگر نیازی به اصلاح مو با تیغ و موم و .... نیست و با توجه به اینکه لیزر مو های زائد بدن دائمی است و هزینه به صرفه ای نیز نسبت به راه های دیگر از بین بردن مو های زائد دارد امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
...

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد | مرکز زیبایی دال در اصفهان

تعداد جلسات لیزر مو های زائد بدن

لیزر راهی برای خلاصی از مو های زائد است که در مقایسه با دیگر روش های از بین بردن مو ها با صرفه تر می باشد ولی لیزر به یک جلسه یا دو جلسه ختم نمی شود و یک عمل سریع و زود بازده نمی باشد و برای از بین بردن مو های زائد یک ناحیه و رسیدن به نتیجه ی مطلوب به زمان نیاز دارد
...

متاسفانه برای فیلتر شما مطلبی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.