مرکز زیبایی دال > خدمات پوست و زیبایی در اصفهان > تزریق بوتاکس در اصفهان
مرکز تخصصی تزریق بوتاکس | مرکز زیبایی دال
تزریق بوتاکس در اصفهان
مرکز زیبایی دال، با بهره گیری از جدیدترین متد و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا به عنوان یکى از بهترین و مجهزترین مرکز خدمات زیبایی در اصفهان هچنین مرکز تخصصی تزریق بوتاکس در اصفهان ، خدمات خود را با بهترین سطح کیفیت همراه با ظرافت به مراجعین محترم ارائه می دهد. شما می توانید در این مرکز، با خیال راحت به ما اعتماد کنید و تمامی خدمات را با ضمانت دریافت نمایید.
مرکز تخصصی تزریق بوتاکس | مرکز زیبایی دال

تزریق بوتاکس در اصفهان

مرکز زیبایی دال متخصص در زمینه تزریق بوتاکس در اصفهان با سابق طولانی و بهترین کیفیت در خدمت شما هم شهریان عزیز اصفهانی می باشد.
امروزه در کشورهای اروپایی از ترکیبات تزریقاتی مختلفی از جمله تزریق بوتاکس برای رفع و از بین بردن چروک های صورت  استفاده می شود.  بوتاکس نام تجارتی سم تولید شده ای می باشد که توسط باکتری های کلستریدیوم بوتولینوم تولید می شوند. این سم به نوعی برای انسان ها فلج کننده می باشند.
تزریق مستقیم مقادیر بسیار کم و رقیق شده سم به عضلات خاص و پر کاربرد صورت و دیگر اعضای بدن ، می تواند موجب رفع چین و چروک بر محل مربوطه شود، عضله ها فلج شده یا فعالیت خود را کم می کنند.در نتیجه اسپاسم آن ناحیه رفع شده و مانع از انقباض عضلات می شود. سرانجام به صورت شاداب و جوان تری خواهیم رسید.
فرایند بوتاکس یک فرایند سریع و غیر تهاجمی می باشد. بر فرض مثال تزریق بوتاکس جهت چین و چروک های بالای ابرو ، فرایند اثری در حدود ۳ تا ۶ ماه را دارا می باشند. همچنین برای درمان چین و چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم ، خطوط ایجاد شده در پیشانی و از بین بردن خطوط اطراف لب را می توان از بوتاکس استفاده نمود تا از پیشرفت آن ها جلوگیری شود.


بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان

یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین مراکز زیبایی پوستی در اصفهان ، مرکز زیبایی دال می باشد. این مرکز بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان بوده که با بهره مندی از بهترین متریال و متخصصین کاربلد، اقدام به از بین بردن چین و چروک های اطراف لب با روش بوتاکس لب ، خطوط دور چشم، پیشانی، و خطوط اخم می نمایند.
مرکز زیبایی دال، علاوه بر خدمات بوتاکس در اصفهان ، خدماتی چون لیزر موهای زائد در اصفهان ، تزریق ژل در اصفهان و لاغری و تناسب اندام را در دستور کار خود گذاشته است.
از ویژگی های مرکز زیبایی دال عبارتند از : 

• استفاده از مجرب ترین کادر اداری و پرستاری
• انجام بوتاکس لب ، پیشانی، گونه، زیر بغل و... با بهترین کیفیت خدمات
• مجهز شدن به امکانات و تجهیزات مدرن که ساخت شرکت های معتبر باشد
• ارائه مناسب ترین هزینه بوتاکس در اصفهان
• حرفه ای و قابل اعتماد بودن
• در نظر گرفتن تخفیف تزریق بوتاکس در اصفهان در دوره های مختلف

بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان | مرکز زیبایی دال در اصفهان

همه چیز درباره تزریق بوتاکس در مرکز زیبایی دال اصفهان

به هنگام تزریق بوتاکس در مرکز زیبایی دال ، به مدت ۱۰ روز فرصت دارید تا شاهد نتایج حاصل از تزریق بوتاکس برای زیبایی باشید. 
با تزریق بوتاکس به عضلات صورت یا دیگر قسمت ها، آن عضله به مدت ۳ الی ۶ ماه فلج می گردد و فعالیت آن به صورت قابل توجه کاهش می یابد چرا که عصب های عضلات از بین می روند و منجر به کاهش فعالیتشان می شود.
به دنبال کاهش فعالیت عضله ها، پوست محل مورد نظر به پوستی صاف و بدون چین و چروک تبدیل می گردد .این فرایند تا جایی ادامه پیدا می کند که تمام خطوط به صورت کامل از بین بروند و اثری از آن ها بر روی پوست باقی نماند. سپس با ترشح استیل کولین ، عضله فلج شده شروع به فعالیت و حرکت میکند.
به دلیل خطر ناک بودن تزریق زیاد این سم ، باید به صورت مشخصی اندازه گیری و تزریق شود که در حدود بین ۱۰۰ الی ۶۰۰ واحد مطلوب است. 


بوتاکس اصفهان | مرکز زیبایی دال در اصفهان

نواحی که میتوان بوتاکس تزریق کرد؟

مژده به افرادی که دارای بیماری سر درد های میگرنی ، لوچی چشم ، پرش پلک و انقباض ، تیک زدن گردن، اسپاسم های ماهیچه های گردنی و ... می باشد. اگرچه تاثیر بوتاکس بر زیبایی غیر قابل کتمان می باشد ولیکن تزریق بوتاکس منحصر به زیبایی نمی باشد و می تواند نتایج مطلوب و موثری را برای افراد به ارمغان بیاورد.
دیگر خدمات تزریق بوتاکس در مرکز زیبایی دال ...
• بوتاکس لب در اصفهان
• بوتاکس پیشانی در اصفهان
• بوتاکس دور چشم در اصفهان
• بوتاکس خطوط اخم در اصفهان
• تزریق بوتاکس برای میگرن در اصفهان
تزریق بوتاکس زیر بغل در اصفهان


بوتاکس لب در اصفهان

بوتاکس لب ، نوعی عمل غیر تهاجمی می باشد که بدون نیاز به بیهوشی، یک واحد از ماده بوتاکس، به برخی از نقاط اطراف لب، مانند ۳ یا ۴ ناحیه در بالای حاشیه لب تزریق می شود. ماده تزریق شده به لب منجر به زیباتر شدن صورت شما می شود و برخی از مشکلاتی که در اطراف لب و دهان وجود دارد پوشانده می شود.
کاربرد های بوتاکس لب:
*
یکی از کابرد های مهم بوتاکس لب ، درمان لبخند لثه ای می باشد. ممکن است. افرادی را که به هنگام لبخند، لثه آن ها نمایان می شود دچار مشکل خنده لثه ای هستند. بوتاکس لب به راحتی می تواند مشکل این افراد را حل کند و به جای لبخند لثه ای، لبخندی زیبا و جذاب به آن ها هدیه دهد.
*
همچنین افرادی که بر اثر اتفاقات متفاوت مانند مصرف بیش از حد سیگار، دچار خطوط عمودی بر اطراف لب های خود شده اند، می توان با بوتاکس لب این خطوط از میان برداشته و ظاهری زیباتر را ارمغان آورد.
*
تزریقات ژل و فیلر می تواند به حجم دهی و برجسته سازی لب ها کمک ویژه ای بکند. ولی هدف اصلی بوتاکس ،تزریق سم بوتاکس می باشد که با فلج کردن ماهیچه ها لب، به شل کردن ماهیچه های اطراف دهان کمک می کند و سبب می شود که لب ها بیرون تر نشان داده شوند. از همین رو تزریق بوتاکس به لب بدون اینکه حجمی به لب افزوده باشد، لب را برجسته و گوشتی می کند.

تزریق بوتاکس لب | مرکز زیبایی دال در اصفهان

بوتاکس پیشانی اصفهان | مرکز زیبایی دال در اصفهان

بوتاکس پیشانی در اصفهان

بوتاکس پیشانی از روش های نوین و مشهور در درمان چین و چروک ها و خطوط ایجاد شده در صورت و پیشانی می باشد. پس از تزریق سم بوتاکس به پیشانی، این ماده توسط عضلات پیشانی جذب می شود و با گذشت زمان از آزاد شدن ماده ای که باعث انقباض عضلات می شود، جلوگیری می کند.
بوتاکس پیشانی
دارای مزیت هایی می باشد که بر همگان قابل مشاهده است. اولین و بزرگترین مزیت بوتاکس پیشانی را می توان به بهره مندی از پوست بسیار زیبا و جوان اشاره کرد. زیرا پس از بوتاکس پیشانی تا مدت زمان مشخصی می توانید از داشتن صورت صاف و بدون چین و چروک، مخصوصا خطوط ایجاد شده بر پیشانی، لذت کافی را ببرید.
پیشنهاد ما به شما این است که قبل از بالارفتن سن و ایجاد خطوط عمیق تر پیشانی اقدام به درمان و از بین بردن آن ها بفرمایید.
برای بوتاکس پیشانی اصفهان ، می بایست به مرکزی معتبر و زیر نظر پزشک متخصص مراجعه کنید. برای این کار می توانید مرکز زیبایی دال در اصفهان را برای رفع چین و چروک های این ناحیه انتخاب کنید و از بهترین قیمت ها برخوردار شوید.


هزینه بوتاکس پیشانی در اصفهان

قیمت بوتاکس پیشانی در همه جا یکسان نیست و بسته به عوامل فردی و محیطی می تواند در همه ی مراکز متفاوت باشد. به طور کل عوامل موثر بر هزینه بوتاکس پیشانی در اصفهان را می توان به صورت زیر عنوان کرد :
۱
- اندازه ناحیه مورد نظر برای درمان:
درمان بوتاکس پیشانی، هر چقدر دارای ناحیه و خطوط بزرگتر و بیشتر باشد قیمت بوتاکس پیشانی در اصفهان بیشتر خواهد شد.
۲-
موقعیت مکانی
۳-
میزان واحد تزریق شده بر بوتاکس پیشانی :
هرچقدر خطوط و نواحی بیشتر باشد، میزان دز واحد های تزریقی بر بوتاکس پیشانی بیشتر می شود. در نتیجه می تواند به صورت مستقیم بر قیمت بوتاکس پیشانی تاثیر گذار باشد.
۴-
دستمزد پزشک


عوارض تزریق بوتاکس | مرکز زیبایی دال در اصفهان

آیا تزریق بوتاکس ضرر دارد ؟

سوالی که ممکن است ذهن افراد را برای استفاده از این روش درگیر کرده باشد، خطرات و عوارض ناشی از آن می باشد.
بوتاکس ها پروتئین های خالص طبیعی می باشند که در دوز های بسیار پایین جهت تزریق آماده می شوند و تنها در محدود خاصی که تزریق شده باشد اثر خود را به نمایش می گذارد.
سال های سال بر روی خطرات و عوارض بوتاکس تحقیق شده است ولیکن هیچگونه خطر بسیار جدی، افرادی را که از این خدمات استفاده کرده اند را تهدید نکرده است.
نکته حائز اهمیت این که تزریق بوتاکس تنها برای افرادی که در سلامت جسمانی کامل به سر می برند پیشنهاد می شود تا احتمال ایجاد تاثیرات جانبی در آنها کاهش یابد.
از شایع ترین عوارض تزریق بوتاکس می توان به سردرد ، حالت تهوع و قرمزی پوست در محل تزریق اشاره کرد که بین ۳ الی ۱۵ درصد از مشتریان و مراجعه کنندگان مشاهده شده است. این عارضه به صورت خفیف بوده و سریع از بین میرود. همچنین بورسیت در ناحیه تزریق از ذیگر عوارض می تواند باشد که برای جلوگیری از بوریست می بایست از مدتی قبل از مصرف داروهای رقیق کننده خون دوری کنید.
توجه نمایید که افرادی که از تخصص کافی برخوردار نیستند و به اناتومی صورت و گردن آشنایی کامل ندارند ، ممکن است به عروق خونی شما اسیب جدی بزنند. هر چقدر میزان کبودی بیشتر باشد نشان دهنده عدم مهارت و تجربه کافی پزشک مربوطه بوده است. 


۶ اقدام لازم جهت مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس

• قبل از تزریق بوتاکس ، در صورتی که سابقه تزریق بوتاکس را دارید و یا به بیماری های خاصی مانند آلرژی، عفونت، خود ایمنی بدن، سکته های قلبی و مغزی، سایر بیماری های پوستی مانند پستوریازیس و ... مبتلا هستید با پزشک مربوطه در میان بگذارید و به وی اطلاع دهید.
• از ۱ الی ۲ هفته قبل، از مصرف داروهایی که منجر به رقیق شدن خون مانند آسپرین می شوند خودداری فرمایید. همچنین اگر از داروهای خاصی استفاده می کنید با پزشک معالج در میان بگذارید.
• از مصرف قلیان، سیگار و الکل بپرهیزید.
• از استفاده انواع ویتامین ها مانند E ، پرهیز کنید.

۵ اقدام لازم مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

مهم ترین نکاتی که می توان جهت مراقبت بعد از تزریق بوتاکس به آن ها اشاره داشت عبارتند از:
۱- از لمس، فشار، ماساژ به نواحی بوتاکس شده پرهیز نمایید. زیرا امکان انتقال مواد تزریق شده به سایر نواحی وجود ارد.
۲- استفاده از ویتامین K و ارنیکا پس از تزریق برای کاهش کبودی .
۳- از انجام فعالیت های ورزشی، جا به جایی وسایل سنگین و... بپرهیزید.
۴- مصرف الکل ممنوع.
۵- میکرونیدلینگ، میکرودرم و سایر لایه برداری ها و استفاده از مواد شیمیایی برای محل تزریق بوتاکس ممنوع می باشد.

تزریق بوتاکس برای چه افرادی توصیه نمی شود؟

۱. زنان باردار و شیرده
۲.
افرادی که سابقه حساسیت به بوتاکس دارند.
۳.
افرادی که دارای بیماری های میاستنی گراو ، سندرم Eaton Lambert و ختلالات نوروموسکولر باشند.
۴.
افرادی که داروهای خاصی را مصرف می کنند مانند: آنتی بیوتیک های استرپتومایسین، جنتامایسین ، کانامایسین ، داروی دی- پنی سیلامین که در آرتریت روماتوئید، داروی سیکلوسپورین ، داروی ضد مالاریای کلروکلین
۵.
افرادی که دارای عفونت، تبخال و گوشت اضافه در محل تزریق بوتاکس هستند.
۶.
افرادی که دارای بیماری عصبی و عضلانی هستند و در وضعیت بسیار حاد به سر میبرند، خانم های باردار و شیرده ، به هیچ عنوان شامل استفاده از آمپول بوتاکس نمی باشند.

بوتاکس خوب در اصفهان