مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > لیزر موهای کل بدن در اصفهان
لیزر موهای زائد کل بدن اصفهان | مرکز زیبای دال

لیزر مو های زائد کل بدن در اصفهان

مرکز زیبایی دال، بهترین مرکز لیزر موهای زائد کل بدن در اصفهان با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا همچون لیزر الکساندارایت نابلکس ۲۰۲۰، خدمات خود را با بهترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد. شما می توانید در این مرکز، با خیال آسوده خدمات لیزر مو های زائد کل بدن را با ضمانت دریافت کنید. 
لیزر موهای زائد کل بدن اصفهان | مرکز زیبای دال

لیزر موهای کل بدن در اصفهان با قیمت مناسب (تضمینی)

ممکن است برخی از افراد فکر کنند فقط قسمت هایی از بدن را می توان لیزر کرد ولی این فکر غلط است و تقریباً برای از بین بردن موهای همه نقاط بدن می‌توان از تکنولوژی لیزر استفاده نمود برای لیزر مو های زائد در اصفهان می توانید به مرکز زیبایی دال مراجعه کنید و کلیه خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت کنید.


لیزر فول بادی در اصفهان - مرکز زیبایی دال

برای داشتن پوست ابریشمی و شفاف، لیزر موهای کل بدن در اصفهان را در مرکز زیبایی دال پیشنهاد می دهیم. تکنولوژی لیزر فول بادی در اصفهان از گزینه های جدید و موثر می باشد که در اختیار آن دسته از مراجعین محترم که به سلامت و زیبایی پوست خود اهمیت می دهند قرار داده شده است.

کسانی که به مرکز زیبایی دال مراجعه می کنند قبل از شروع جلسات لیزر، مشاوره و تست شات رایگان در این مرکز برای آن ها انجام می شود و پس از آن در صورت تمایل برنامه درمان و جلسات لازم برای لیزر در اختیار این افراد قرار می گیرد.
در ضمن مرکز زیبایی دال، خدمات خود را با به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و با دستگاه الکساندرایت نابلکس ۲۰۲۰ و برخورداری از تیم متخصص پزشکی به مراجعین عزیز خود ارائه می دهد.

لیزر فول بادی در اصفهان - مرکز زیبایی دال

باید ها و نباید های لیزر موهای زائد

✔  توصیه می شود که حتما اگر دارویی مصرف می کنید و یا بین جلسات لیزر آفتاب گرفته اید به پزشک خود اطلاع دهید.

✔مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است یک روز قبل از لیزر قسمتی را که می خواهید لیزر شود با ژیلت و نه استفاده از اپیلاسیون اصلاح کنید و در نظر داشته باشید که موها از ریشه کنده نشوند و فقط آن ها را بتراشید به گونه ای که مو در حدود یک میلیمتر از پوست بیرون باشد و فولیکول مو دست نخورده باشد تا گرمای ناشی از پرتوی لیزر به آن برسد. پس شیو کردن اجرای درمان برای لیزر کل بدن راحت‌تر می کند و بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت.

✔ قبل از جلسات لیزر مو های زائد از آفتاب گرفتن یا برنزه کردن خودداری کنید چون اگر پوستتان را برنزه ‌کنید رنگ پوست تیره خواهد شد و لیزر نمی‌تواند پوست و مو را از هم تشخیص دهد که این موجب ایجاد عوارضی مانند سوختگی پوست و .... خواهد شد.


قیمت لیزر کل بدن در اصفهان


لیزر کل بدن شامل چه قسمت هایی است؟

نواحی پشت کمر و گردن:
قسمت های پشت کمر و پشت گردن نواحی می باشند که فرد دسترسی آسانی به آن ندارد و از همین جهت برای از بین بردن  موهای زائد این نواحی بدن لیزر بهترین گزینه است که می توانید از مرکز زیبایی دال کمک بگیرید.
دست، پا:

دست و پا در بانوان و آقایان از جمله نواحی پر کاربرد بدن می باشد که برای از بین بردن موهای ضخیم و زائد آن از لیزر استفاده می شود.
زیر بغل:

علت استفاده ی مداوم از ژیلت برای نواحی زیر بغل، موجب شده این قسمت دارای موهای ضخیم و زائد باشد که لیزر می تواند تمام این مو های زائد را از بین ببرد البته برخی به دلیل وجود غدد های لنفاوی که در این قسمت وجود دارد خودداری می کنند باید در نظر داشت که اگر لیزر با طول موج مناسب انتخاب شود هیچ آسیبی به این غدد ها وارد نمی شود.
شکم و دور سینه:
نواحی شکم و دور سینه دارای موهای نازک و کرکی هستند که به دلیل وجود اختلالات هورمونی ممکن است این نواحی موهای ضخیم و زائدی داشته باشند که استفاده از ژیلت هم اثری ندارد و حتی آن ها را تحریک پذیر تر خواهد کرد پس لیزر بهترین انتخاب می باشد.
نواحی تناسلی و کشاله ران:

نواحی تناسلی و کشاله ران از دیگر نواحی پر طرفدار برای از بین بردن موهای زائدشان با لیزر می باشد. چرا که این نواحی دارای موهای ضخیمی هستند که استفاده از ژیلت، اپیلاسیون، کرم ها و دیگر پودر های موبر می تواند خارش و قرمز شدن پوست در این نواحی را تشدید کند و عوارضی را داشته باشد.
ران پا و ساق ها:

استفاده از خدمات لیزر برای از بین بردن موهای زائد نواحی ران پا و ساق ها از دیگر نواحی می باشد که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است این نواحی نیز به علت وقت گیر بودن استفاده از ژیلت و هم چنین سخت بودن و نداشتن دسترسی آسان به این نواحی به جای استفاده از روش های مثل اپیلاسیون و یا شمع آماده بهتر است از لیزر استفاده شود.


تعداد جلسات لیزر کل بدن در مرکز زیبایی دال

تعداد جلسات لازم برای لیزر کل بدن به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای دیدن نتایج و اثر بخشی مطلوب به دستگاه لیزری بستگی دارد که از آن استفاده می شود. این در حالی است که اگر دستگاه لیزر پیشرفته باشد و از لیزر های نوین استفاده شود، تعداد جلسات کم تری لازم است و نتیجه مطلوب تر و موثر تری، در کوتاه ترین زمان پدیدار می شود.
در کل برای لیزر مو های زائد کل بدن و یا نواحی خاصی جلسات لیزر بین ۶ تا ۸ جلسه می باشد که بعد از گذشت این جلسات پزشک معالج تشخیص می دهد که نیازی به افزایش تعداد جلسات می باشد یا خیر که در این زمان اگر نیازی به جلسه مجدد نباشد خدمات لیزر متوقف می شود.
توجه داشته باشید لیزر موهای زائد بدن آقایان و بانوان پروسه ای زمانبر است که در یک جلسه نمی توان به صورت کامل تمام کار را را انجام داد و به نتیجه رسید ولی اگر ناحیه مورد نظر شما از تراکم موی کمتری برخوردار باشد در یک جلسه قابل انجام است اما نواحی مانند پا با یک جلسه تمام نمی شود و به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند.

تعداد جلسات لیزر کل بدن در مرکز زیبایی دال

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد بدن چقدر است ؟ - مرکز زیبایی دال

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد بدن چقدر است؟

اکثر افراد هنگام مراجعه به مرکز زیبایی فکر می کنند که جلسات لیزر پشت سرهم باید انجام شود ولی اشتباه است و باید توجه داشت که فاصله بین جلسات لیزر بدن با یکدیگر متفاوت است چرا که میزان رشد مو در تمام نواحی بدن یکسان نیست و از همین جهت پزشک معالج با معاینه نوع و رنگ پوست شما و میزان تراکم موهای زائد، فاصله جلسات لیزر بدن را مشخص می کند تا بهترین نتیجه را بعد از لیزر مو های زائد مشاهده کنید.

***
البته در نظر داشته باشید که فاصله زمانی بین لیزر موهای زائد با توجه به محل لیزر متفاوت است و ممکن است بین یک ماه تا ۲ ماه تغییر کند، بهترین فاصله بین دو جلسه لیزر زمانیست که تعداد قابل توجهی از موهای زائد به رشد کافی رسیده باشند.


لیزر کل بدن چقدر زمان میبرد؟

یکی از سوالاتی که ذهن اکثر افرادی که قصد دارند لیزر انجام دهند این است که:
لیزر موهای کل بدن چقدر طول می کشد؟
مدت زمانی که در یک جلسه لیزر می توان از خدمات آن استفاده کرد بستگی به تراکم موها و نواحی مورد نظر برای لیزر خواهد داشت.
لیزر مو های زائد نواحی کوچکی مانند پشت لب و یا چانه، روی انگشتان و دور گوش ها، نواحی بیکینی و پشت گردن به کمتر از ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد ولی لیزر موهای کل بدن حدود یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول می کشد.

لیزر کل بدن چقدر زمان میبرد ؟ - مرکز زیبایی دال

در استفاده از لیزر کل بدن در اصفهان باید در نظر گرفت که اگر نواحی مختلف بدن شما دارای موهای ضخیم می باشند از لیزر درمانی استفاده کنید در غیر این صورت هیچ نتیجه موثری از لیزر دریافت نمی شود.