مرکز زیبایی دال > خدمات پوست و زیبایی در اصفهان > تزریق بوتاکس در اصفهان > بوتاکس زیر بغل در اصفهان

تزریق بوتاکس زیر بغل در اصفهان

بسیاری از افراد برای جلوگیری از عرق بیش از حد و رهایی از بوی بد عرق خود، از اسپری، مام و بادی اسپلش استفاده می کنند که می تواند به صورت موقتی و تنها برای چند دقیقه و چند ساعت، شما را از بوی بد عرق مصون بدارد.
بسیاری از ما در مورد این مشکل سکوت کرده و فکر می کنیم که موضوعی خجالت آور است. برای رهایی از این ناراحتی و به دور نماندن از تعریق بیش از حد، ما به شما پیشنهاد می دهیم که از خدمات بوتاکس زیر بغل استفاده فرمایید.
بوتاکس زیر بغل 
، از نوین ترین و پیشرفته ترین روش های در حال حاضر دنیا جهت درمان تعریق زیر بغل به شمار می آید و از روش های متداولی می باشد که توسط بسیاری از دکترای جراحان پلاستیک و دکترای زیبایی انجام پذیر می باشد.
تعریق زیر بغل، می تواند از معضلات روزمره برای بسیاری از اقایان و بانوان محسوب شود که تعریق بیش از حد به عنوان هایپر هیدروزیس نیز شناخته می شود.

بوتاکس زیر بغل در اصفهان - مرکز زیبایی دال


بوتاکس زیر بغل در اصفهان

بوتاکس زیر بغل چیست؟

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد، بوتاکس همان سم بوتولیسم می باشد که با تحقیقات و کمک پژوهشگران و دانشمندان، جهت تزریق به بدن برای درمان و زیبایی به کار گرفته شد. به صورت طبیعی، تعریق بدن به کاهش حرارت بدن کمک ویژه ای می کند ولیکن ممکن است غدد برون ریز عرق، در برخی از افراد بیش از حد فعالیت داشته که این فعالیت موجب ایجاد بوی نامطبوع و ظاهری نامناسب بویژه در فصول گرم سال می شود.
بوتاکس بر روی غدد برون ریز که ترشح کننده عرق می باشند اثر گذار می باشد و منجر به جلوگیری از عرق بیش از حد در ناحیه زیر بغل می شود. این بوتاکس در دیگر نواحی بدن مانند، کف دست و کف پا قابل انجام می باشد.
تزریق بوتاکس زیر بغل
می بایست در عمق درم پوست، با فاصله یک سانت و نیم فاصله از هم، در مناطقی که غدد برون ریز عرق وجود دارند انجام شود. برای کاهش درد بوتاکس زیر بغل می توانید از بی حسی و یا کمپرس یخ استفاده فرمایید.پس از گذشت ۵ الی ۸ روز، بوتاکس تزریق شده در زیر بغل تاثیر خود را گذاشته و تعریق در ناحیه مورد نظر به حد چشم گیری کاهش می یابد

بوتاکس زیر بغل چیست؟ - مرکز زیبایی دال


نحوه درمان عرق زیر بغل با بوتاکس در مرکز زیبایی دال

به هنگام استفاده از درمان عرق زیر بغل با بوتاکس ، به طور چشمگیری فعالیت و ارتباط اعصاب محرک سمپاتیک با غدد برون ریز عرق قطع می گردد و در نهایت فعالیت پالس های عصبی متوقف می شود و اجازه ی فعالیت مجدد را به غدد برون عرق نمی دهد. پس از انجام این فرایند، غدد عرق چندانی را تولید نمی کنند.
همچنین اگر فرایند تزریق بوتاکس زیر بغل ، به درستی انجام شود می تواند برای مدتی، برون ریزی عرق را به طور کامل قطع کند و اعتماد به نفس از دست رفته شما را باز گرداند در ابتدا، پزشک مورد نظر محل تزریق را بی حس می کند.
در این روش ، با توجه به نیاز هر فرد، میزان تزریق ژل را معین کرده و بوتاکس را در نقاطی که مشخص شده اند، با سوزن های مخصوص بسیار ریز، در درم پوست و نزدیک به غدد تعریق تزریق می کند. (دوز استاندار تزریق ژل برای هر فرد ۵۰ واحد می باشد. این میزان بسته به شرایط بدنی هر فرد قابل تغییر است).
در روش استفاده از درمان تعریق زیر بغل با بوتاکس ، این ماده به ۱۰ الی ۱۵ نقطه از زیر بغل تزریق می شود که در این فرایند بسته به استانه تحمل، فرد یا دردی احساس نمی کند یا درد بسیار کمی را احساس خواهد کرد.
پس از چند روز از درمان، میزان تعریق نیز تا حد زیادی کاهش می‎یابد و پس از مدتی نیز متوقف می شود.
هر جلسه از بوتاکس زیر بغل ،نزدیک به ۲۰ الی ۴۰ دقیقه زمان میبرد.
یک نکته مهم برای بیمارانی که به این مشکل دچار هستند اینکه با اتمام اثرات بوتاکس می توان مجدد فرآیند درمان را تکرار کنند. این امر تا زمانی که بهبودی کامل کسب شود، ادامه پیدا می کند. براساس نظریات متخصص، تزریق بوتاکس باید بین ۶ تا ۸ ماه ادامه داشته باشد. در برخی موارد نیز ممکن است ماندگاری بوتاکس به ۱۲ ماه نیز ادامه پیدا کند.

• بوتاکس را می توان برای درمان تعریق شدید کف دست و پا انجام داد با این تفاوت که تزریق در این نواحی دردناک تر است به این ترتیب باید قبل از تزریق از بیحسی در این مناطق استفاده کرد.


نحوه درمان عرق زیر بغل با بوتاکس در مرکز زیبایی دال

آیا بوتاکس زیر بغل عوارض دارد ؟

از مزایای بوتاکس زیر بغل که بگذریم، به عوارض تزریق بوتاکس زیر بغل می رسیم. بسیاری از افراد سوال ایا تزریق بوتاکس زیر بغل عوارض دارد ؟ 
باید به شما بگوییم که: در پی تحقیقات صورت گرفته می توان گفت که بوتاکس زیر بغل ، در صورتی که در مراکز زیبایی و درمانی معتبر و با سابقه، زیر نظر بهترین متخصصان و پرشکان انجام گیرد، عوارض آنچنانی را در پی نخواهد داشت. برخی از عوار جزئی بوتاکس زیر بغل عبارتند از:
• نتایج ماندگاری این روش ، به صورت کوتاه مدت و موقتی خواهد بود و از ۶ تا ۸ ماه تاثیر گذاری خود را خواهد داشت.
• برخی از افراد ممکن است به هنگام تزریق بوتاکس زیر بغل ، دچار مشکلات بینایی و بلع، اختلالات تنفسی و گفتاری، ضعف و خستگی ، بی حال و سرگیجه شوند.
• در برخی از افراد ممکن است به صورت خارش، اگزما و دیگر واکنش های الرژیک خود را نشان دهد.
• بدن برخی از افراد نسبت به سم بوتولینوم مقاومت نشان می دهند و پس از تزریق ، بلافاصله بدن شان شروع به تولید آنتی بادی سم بوتولینوم می کند .


نکته ی مهم که می بایست به هنگام تزریق آمپول بوتاکس مد نظر داشت، مهارت خاص می باشد که باید توسط متخصص ترین پزشکان انجام گیرد. در غیر این صورت منجر به بروز برخی از عوارضی خواهید شد که ممکن است تا اخر عمر گریبان گیر شما شود


مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس زیر بغل

جهت مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس زیر بغل موارد زیر را در نظر بگیرید:
• در ابتدا و پیش از تزریق بوتاکس در زیر بغل ، فرد مورد نظر می بایست توسط پزشک معاینه شود.
• سپس آزمایشات لازم بر روی غدد عرق فرد بررسی شود. چرا که ممکن است فرد شرایط بوتاکس زیر بغل را نداشته باشد و تعریق بیش از حد آن، با روش های دیگر قابل حل باشد.
• برای کاهش میزان تورم و کبودی، بهتر است از ۲ الی ۳ روز قبل از بوتاکس زیر بغل، از مصرف داروهایی مانند ویتامین ها، بروفن، آسپرین، سیر، جنسینگ و ... خودداری شود.

مراقبت بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل :

• یک الی دو روز پس از تزریق بوتاکس زیر بغل ، نواحی دارای التهاب و تورم می باشند. برای کاهش درد و رفع تورم می توانید از کمپرس یخ استفاده فرمایید.
• پس از تزریق ، از ۱ الی ۷ روز ، از لیزر موهای زائد زیر بغل و سایر روش ها که برای رهایی از موهای زائد زیر بغل انجام می گیرد به شدت دوری کنید.
• به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت، از انجام فعالیت های سنگین مانند جابه جایی وسایل و یا ورزش های سنگین خودداری کنید.
• نباید از حمام اب داغ و استخر استفاده شود.

آیا بوتاکس زیر بغل درد دارد ؟

برخی از افراد که به تعریق بیش از حد زیر بغل دچار هستند، با سوال آیا بوتاکس زیر بغل درد دارد مانع از پیشروی در درمان غدد برون ریز خود می شوند. ما در این قسمت سعی داریم جواب این سوال را برای شما اشکار سازیم.
بسیاری از افراد به هنگام استفاده از تزریق بوتاکس زیر بغل، استرس درد کشیدن زیاد را دارند به همین علت برای کاهش درد می توانند از کمپرس یخ و یا پماد و کرم های بی حس کننده موضعی استفاده فرمایند.
در بیشتر مراکز زیبایی و مطب پزشکان، به جای سوزن بوتاکس از گان مزوتراپی استفاده می کنند چراکه هم درد بسیار کمتری را به همراه دارد و هم می تواند تزریق بوتاکس را به صورت عمقی از پوست انجام دهد.
نکته حائز اهمیت پیرامون این موضوع، می توان به نتایج موثر آن اشاره کرد. هیچ درمانی بدون درد نیست، پس برای سیدن به نتیجه مطلوب و رهایی از تعریق بیش از حد زیر بغل، استانه تحمل خود را بالا ببرید و برای مدتی از از نتایج مطلوب استفاده بهینه را ببرید.


چه افرادی شامل استفاده از بوتاکس زیر بغل می شوند؟

در کنار انتخاب درست پزشک متخصص، افرادی که بیماری های خود را کنترل کرده اند، از لباس های ضد عرق و قرص های کاهش عرق استفاده کرده اند ولیکن موفق به درمان تعریق زیر بغل خود نشده اند، به شرط داشتن شرایط زیر می توانند از تزریق بوتاکس زیر بغل استفاده کنند. برخی از شرایط عبارتند از:
• حداقل سن مناسب ۱۸ سال را داشته باشند.
• از داروهای خاصی استفاده نکنند.
• زمینه ی مبتلا شدن به بیماری های خاصی را نداشته باشند.برخی از بیماری ها مانند :
o عصبانیت
o اختلالات تنفسی
o اختلالات گفتاری
o مشکلات هیپرهیدروز
o بیماری های عضلانی

بوتاکس زیر بغل


مزایای بوتاکس زیر بغل

برخی از مزایای تزریق بوتاکس زیر بغل را می توان به صورت زیر تعریف کرد:
• در درمان تعریق بیش از حد و مسدود کردن غدد تعریق بسیار موثر می باشد.
• روشی ایمن و غیر ضروری بوده که توسط سازمان FDA مورد تایید می باشد.
• بوتکس زیر بغل از روش های غیر تهاجمی به شمار می آید که از دوز های بسیار پایین جهت تزریق بواکس زیر بغل استفاده می گردد.
• نتایج بوتاکس زیر بغل به صورت صریح و بلافاصله قابل مشاهده می باشد.
• بوتاکس زیر بغل را می توان جزوه ان دسته از فرایند های درمانی محسوب کرد که نیازی به گذراندن دوره نقاحت ندارد.
• منجر به درمانی بدون زخم خواهد شد.
• به هنگام بوتاکس زیر بغل ، تنها نواحی مورد نظر تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و هیچ تاثیری بر روی ماهیچه های اطراف نمی تواند بگذارد.