مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > لیزر موهای بیکینی اصفهان
لیزر موهای زائد بیکینی در اصفهان  | مرکز زیبای دال

مرکز لیزر موهای زائد بیکینی اصفهان

مرکز زیبایی دال، یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد بیکینی در اصفهان می باشد که با برخورداری از به روز ترین تکنولوژی روز دنیا همچون لیزر الکساندارایت نابلکس ۲۰۲۰ و تکنسین با تجربه خدمات خود را با بهترین سطح کیفیت با ضمانت ارائه می دهد. می توانید در این مرکز، با خیال راحت به ما اعتماد کنید و تمامی خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.
لیزر موهای زائد بیکینی در اصفهان  | مرکز زیبای دال

لیزر موهای بیکینی اصفهان بدون درد و عارضه

با لیزر بیکینی پس از چند جلسه می توانید موهای زائد ناحیه تناسلی را از بین ببرید و قسمت های تیره پوست را به رنگی روشن تبدیل سازید و از رشد مجدد آن جلوگیری کنید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب و موثر می توانید تنها با استفاده از یک شات از دستگاه لیزر، تاثیر را بر روی موهای زائد ناحیه تناسلی ببینید و دیگر از روش های قدیمی و خسته کننده استفاده نکنید.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی در اصفهان - مرکز زیبایی دال

مرکز زیبایی دال، در زمینه لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی برای خانم ها و آقایان با کیفیت عالی و قیمت مناسب و بهره مندی از تکنولوژی‌های نوین و پیشرفته خدمات را توسط اپراتورهای کاربلد و با سابقه ارائه می دهد.

هر فردی که به مرکز زیبایی دال مراجعه می کند قبل از شروع جلسات لیزر تحت مشاوره رایگان این مرکز قرار می گیرند و بعد از معاینه های مورد نیاز و دریافت اطلاعات لازم، برنامه درمان توسط پزشک معالج در اختیار او قرار می گیرد.

ما در این کلینیک افتخار این را داریم‌ تا کلیه خدمات را در راستای لیزر کل بدن در اصفهان، لیزر موهای زائد صورت اصفهان، لیزر بیکینی در اصفهان و لیزر زیر بغل در اصفهان به شما هم استانی عای عزیز ارائه دهیم.

لیزر موهای بیکینی اصفهان - مرکز زیبایی دال

تعداد جلسات لیزر موهای بیکینی در مرکز زیبایی دال

تعداد جلسات لیزر مو های زائد بیکینی برای هر فرد متفاوت می باشد ولی به طور کلی لیزر موهای زائد اندام تناسلی با توجه به رنگ پوست زمینه ای و رنگ مو افراد بین ۴ جلسه تا حداکثر ۱۰ جلسه می باشد که فاصله بین هر جلسه حدودا ۶ تا ۸ هفته است. و طبق مواردی تعیین می شود و مدت زمان هر جلسه هم به تراکم موها و مساحت آن ناحیه بستگی دارد ولی به طور معمول نیز برای انجام هر جلسه لیزر بیکینی در اصفهان، زمانی در حدود ۸ الی ۱۰ دقیقه استفاده می شود.
نکته قابل ذکر این است که لیزر کل بدن و لیزر بیکینی، تا دو هفته پس از اولین جلسه، رویش طبیعی خود را دارند و سپس تغییرات جزئی و موثری را با ریزش مو، کنده شدن آسان و ضعیف شدن ریشه مو مشاهده خواهید کرد اما باید در نظر گرفت که از بین رفتن این ۱۰ تا ۲۰ درصد موها، به معنای پایان ماجرا و اتمام موهای زائد نخواهد بود و معمولا در ۱ تا ۳ جلسه اول، حجمی از موها کاهش پیدا کرده و از بین می روند ولی حداقل ۴ جلسه لیزر لازم است تکرار شود.


نکته:
درمان موهای زائد بیکینی در بدن هر فرد متفاوت می باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از عوامل تاثیر گذار و موثر شامل رنگ مو، ضخامت، نوع پوست، رنگ پوست و میزان اختلالات هورمونی و .... بر درمان موهای زائد بیکینی می باشد. لیزر بهترین و موثر ترین روش نسبت به موم، تیغ و .... برای از بین بردن مو های زائد می باشد اما باید در نظر داشت که لیزر تنها حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد از موهای زائد بدن را ازبین می برد چرا که لیزر فقط فولیکول های فعال ریشه مو را به طور انتخابی هدف قرار می‌دهد و به ریشه و پیاز موهایی که فعالیتی نداشته و در حال استراحت هستند کاری ندارد. پس نباید انتظار داشت که با استفاده از لیزر کل بدن، لیزر صورت، لیزر زیر بغل و لیز بیکینی به صورت دائم موهای زائد از بین بروند چون لیزر مو های زائد می تواند در نازک تر شدن و کم شدن حجم مو ها تاثیر بگذارد.

لیزر موهای زائد بیکینی | مرکز زیبایی دال در اصفهان

قیمت لیزر بیکینی در اصفهان

برای قیمت لیزر مو های زائد نمی توان عدد ثابتی را ذکر کرد و قیمت لیزر بیکینی برای هر فردی می تواند متفاوت باشد و به عواملی از جمله میزان مو و تراکم مو در این ناحیه و ... بستگی دارد جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا فرم موجود در سایت را تکمیل کنید و مشاوره رایگان را دریافت نمایید.


مراقبت بعد از لیزر بیکینی

بهتر است پس از درمان
لباس های زیر نخی و آزاد استفاده کنید.
از آب ولرم برای شستشوی ناحیه بیکینی استفاده کنید.
برای بهبود وضعیت پوست پس از لیزر، از آلوئه ورا استفاده کنید.
حداقل تا ۷ روز از رفتن به سونا خودداری کنید.
از صدمات احتمالی جلوگیری کنید.
از محصولات پوستی تهاجمی خودداری کنید.

آیا لیزر بیکینی درد دارد؟

آیا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی درد دارد؟
یکی از سوالاتی که ذهن اکثر افراد را درگیر کرده و حتی موجب فرار از لیزر شده است این است که آیا لیزر مو های زائد بیکینی در دارد که در پاسخ این سوال باید گفت: لیزر این ناحیه با درد بسیار کمی همراه است و ممکن است کمی احساس سوزش یا گزگز شدن در زمان لیزر احساس شود که با توجه به تشخیص پزشک لیزر درمانی حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه قبل از شروع لیزر مو های زائد، از انواع ژل ها و پماد های بی حسی استفاده نمایند تا کمترین درد را هم احساس نکنند.

آیا لیزر بیکینی باعث نازایی میشود؟

از دیگر سوالاتی که ممکن است موجب دغدغه خانم ها باشد و مانع استفاده از خدمات لیزر شود این است که، آیا لیزر بیکینی منجر به نازایی در خانم ها می شود؟
در جواب این سوال نیز باید پاسخ داده شود که به علت اینکه نور تابانده شده از لیزر به پوست فقط به سطح کمی از پوست نفوذ می کند پس تاثیرات و عوارضی را برای خانم ها پیش نمی آورد و هیچگونه عوارضی را در دراز مدت نظیر نازائی، سرطان، کاهش باروری و .... نخواهد داشت البته در نظر داشته باشید که لیزر باید توسط پزشک با تجربه انجام شود تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری شود.


آیا لیزر بیکینی عوارض دارد؟

در پاسخ به این که آیا لیزر عوارضی دارد یا خیر می توان گفت که لیزر کم خطرین و موثر ترین روش برای از بین بردن موهای زائد شناخته شده است که با ۴ الی ۵ جلسه برای همیشه می توانید از موهای بیکینی و دیگر قسمت بدنتان خلاص شوید.
لیزر موهای زائد کاملا غیرتهاجمی می باشد که پس از گذراندن جلسات مختلف لیزر، تغییرات محسوسی در نواحی مورد نظر مشاهده خواهید کرد که اکثر این نتایج دائمی و موثر هستند.
لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی
 از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد که بسیار کم درد بوده اگر به صورت مکرر و طبق برنامه پزشک انجام شود می تواند حدود ۸۰ درصد از موهای زائد این نواحی را از بین برده و موهای باقی مانده را به موهای بسیار نازک تبدیل سازد البته لیزر در کنار مزیت هایی که دارد عوارض و خطراتی را نیز به همراه خواهد داشت که البته اگر توسط پزشک با سابقه و حرفه ای انجام شود می توان از بروز این عوارض جلوگیری کرد ولی در نظر داشته باشید که قرمزی پوست و کمی سوزش و ... طبیعی است و در کوتاه مدت از بین می رود.
می توانید برای دریافت پاسخ هر گونه سوال در باره لیزر مو های زائد بیکینی به مرکز زیبایی دال به عنوان یکی از بهترین مرکز لیزر در اصفهان مراجعه کرده و یا با مرکز تماس بگیرید و مشاوره های لازم و پاسخ سوالات خود را  پس از بررسی و معاینه نوع و رنگ پوست و مو دریافت کرده و با اطلاعات کافی برای شروع جلسات لیزر آماده شوید.