مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > لیزر الکساندرایت اصفهان
لیزر الکساندرایت در اصفهان | مرکز زیبای دال در اصفهان

مرکز لیزر الکساندرایت اصفهان

مرکز زیبایی دال با برخورداری از پزشکان متخصص و با سابقه و برخورداری از دستگاه الکساندرایت لیزر مو های زائد در اصفهان را انجام می دهد این مرکز با ارائه کلیه خدمات با مناسب ترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
لیزر الکساندرایت در اصفهان | مرکز زیبای دال در اصفهان

مرکز لیزر الکساندرایت اصفهان با بالاترین میزان تاثیر

یکی از پیشرفته ترین و کم خطر ترین دستگاه های لیزر، امروزه دستگاهی است که لیزر الکساندرایت در آن قرار گرفت هاست و در حال حاضر لیزر الکساندرایت به عنوان موثر ترین و بهترین ترین دستگاه لیزر در سراسر دنیا شناخته می شود. از ویژگی های بارز دستگاه های الکساندرایت که رضایت افراد را در پی داشته است می توان به قابلیت تنظیم طول موج و انرژی آن اشاره کرد.


روش کار لیزر الکساندرایت و انواع دستگاه های لیزر الکساندرایت

همانطور که گفتیم از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه الکساندرایت امکان تنظیم نمودن طول موج ها و انرژی آن می باشد که می توان برای انواع پوست و موها از آن استفاده کرد.
لیزر الکساندرایت از مهم ترین و موثرترین نوع درمان لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن محسوب می شود که دارای طول موج مشخصی با ۷۵۵ نانو متر دارد و به عنوان لیزر با نور سبز شناخته می شود که بهترین تاثیر را در افرادی با پوست بسیار روشن خواهد داشت و همچنین می توان از لیزر الکساندرایت برای درمان کک و مک، درمان لک های پیری، درمان عارضه رگ های عنکبوتی (Spider Veins)، درمان ماه گرفتگی (Vascular Birthmark)، پاک کردن تاتو، هم استفاده کرد. این دستگاه در هر ثانیه ۵ شات می‌زند که این ویژگی موجب شده پر سرعت ‌ترین دستگاه لیزر باشد. به هنگامی که لیزر الکساندرایت در حالت کیو سوئیچ تنظیم شده باشد منجر به ایجاد یک پرتو نور با انرژی زیاد ولی پالس های کوتاه می شود که این از ویژگی های بسیار مهم و قابل وصف لیزر الکساندرایت بوده که باعث از بین رفتن موهای زائد خواهد شد.
مرکز زیبایی دال در اصفهان بهترین خدمات را طبق استاندارد های روز و توسط اپراتور متخصص ارائه می دهد، پس اگر به دنبال یک مرکز حرفه ای برای لیزر الکساندرایت هستید مرکز زیبایی دال را به شما معرفی می کنیم تا با اطمینان خاطر لیزر مو های زائد را انجام دهید.


  • لیزر الکساندرایت کندلا (Candela Alexandrite Laser)
  • لیزر الکساندرایت موتوس (Motus alexandrite Laser)
  • لیزر الکساندرایت نابلکس (Noblex Alexandrite Laser)
  • لیزر الکساندرایت دکا (Deka Alexandrite Laser)
  • لیزر الکساندرایت بایوس (Bios alexandrite laser)
  • لیزر الکساندرایت لوترونیک (Lutronic alexandrite laser)
  • لیزر الکساندرایت اوریون (Orion alexandrite laser)
  • لیزر الکساندرایت آپوچی (Apogee alexandrite laser)

معرفی دستگاه الکساندرایت نابلکس ۲۰۲۰

در حال حاضر و با ورود به سال ۲۰۲۰ میلادی، دستگاه الکساندرایت نابلکس ٢٠٢٠ از بهترین و مجهز ترین دستگاه های روز دنیا مطرح شده است که پا به عرصه دنیای لیزر موهای زائد گردیده است. لیزر الکساندرایت نابلکس( Alexandrite Laser Noblex ) از جمله شاهکار های صنعت تولید دستگاه های لیزر موهای زائد در دنیا مطرح می شود که دارای طول موج ۷۵۵ نانومتر بوده و از سنگ جواهری به نام الکسا در تولید این دستگاه شماره یک، استفاده شده است. دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس Alexandrite Laser Noblex با بالاترین کارایی برای از بین بردن مو های زائد می باشد و برای مو های نازک و روشن و هم مو های ضخیم و تیره کاربرد دارد و از بهترین ویژگی آن می توان به قابلیت تنظیم طول موج و میزان انرژی باری از بین بردن مو های زائد هر نوع پوست و مو اشاره کرد.

این دستگاه با مونتاژ قطعات آمریکایی، در کره جنوبی ساخته شده است و در ساخت آن از لامپ های محرک راد آمریکایی استفاده شده است و همچنین کمپانی سازنده دستگاه الکساندرایت نابلکس، از کمپانی و تیم سازنده بسیار قدرتمند و خوش نام "فاین مک" سرچشمه گرفته است.

✔ نکته مهم که در رابطه با دستگاه مذکوره وجود دارد این است محدودیتی در تیپ پوستی ندارد و برای همه ی پوست ها مناسب است و امکان تنظیم بر روی پوست های مختلف تیره و روشن را دارد. این لیزر می تواند صرفا با هندپیس تخصصی الکساندرایت ۷۵۵ نانومتری خود، بدون نیاز به کمک از لیزرهای خانواده ان دی یاگ ۱۰۶۴ نانومتری، بر روی پنج تیپ پوستی مختلف موثر باشد.
✔ از دیگر ویژگی های منحصر به فرد لیزر الکساندرایت نابلکس که موجب شده مورد توجه بسیاری قرار بگیرد این است که علاوه بر درمان موهای زائد، در درمان برخی از ضایعات عروقی مانند روزاسه و یا برخی از ضایعات پیگمانته، ملاسماها (لک صورت) و جوانسازی پوست نیز تاثیر دارد. این دستگاه، اولین دستگاه مجهز به هندپیس فراکشنال بوده و می تواند پروتکل های جوان سازی پوست را به بهترین شکل انجام دهد.

✔ سیستم خنک کننده قوی دستگاه نابلکس ٢٠٢٠:
سیستم خنک کننده یا کولینگ برای دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس (Noblex) از نوع ( RCS Cooling System ) یا همان کولینگ گاز است که این نوع سیستم خنک کننده پیشرفته ترین خنک کننده است و به صورت انحصاری بر روی دستگاه قرار گرفته و بالاترین میزان خنک کنندگی را تا ۲۰ - درجه سانتیگراد در سطح پوست دارد که نسبت به کولینگ های تماسی (Contact Cooling) و یا سیستم های دمنده هوای خنک ( Air Cooling) از ایمنی و امنیت بالاتری برخوردار می باشد که ریسک سوختگی، درد و دیگر عوارض از این قبیل راکه برای افراد و بیماران به همراه دارد، کاهش می دهد. این سیستم با پاشیدن گاز سرد قبل از تابیدن اشعه لیزر در لحظه ای یک شوک به پوست وارد می کند و باعث بی حس شدن پوست می شود که گذراست و هیچ دردی ندارد.


دستگاه الکساندرایت نابلکس ۲۰۲۰

تفاوت دستگاه های الکس اصل و تقلبی


آیا هر دستگاهی با نام لیزر الکساندرایت و خروجی ۷۵۵ نانومتری، از نظر کیفیت وکارایی مناسب است؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد لیزر اهمیت دارد نوع دستگاه است البته نباید با نام یک برند از کار آن مطمئن بود چرا که تخصص و تجربه پزشک در نتیجه تاثیر دارد. سوالی که در این زمینه وجود دارد نحوه ی تشخیص دستگاه اصلی و تقلبیی می باشد که این کار آسان نیست و حتی گاهی پزشکان نیز اشتباه می کنند چرا که علاوه بر دستگاه های تقلبی دستگاه های اصلی هم که کار کرده اند توسط تعدادی خریداری شده و با یک سرویس مجدد وارد کار می شودند پس لزوما هر دستگاهی که خروجی ۷۵۵ نانومتری داشته باشد، لیزر الکساندرایت اصلی با سرویس کانی الکس نیست این کار با روش هایی مانند تغییر هندپیس یا تعویض فیلتر ها در برخی از دستگاه ها امکان پذیر می باشد ولی تفاوت اصلی یک لیزر الکساندرایت اصل با نمونه های بدل در اهمیت همین سورس لیزری نهفته است.
متاسفانه این روز ها به واسطه کیفیت عالی دستگاه های لیزر الکساندرایت معتبر، این نام و آوازه، بین مصرف کنندگان با استفاده از از این خدمات خوب چرخیده است و در این میان برخی از شرکت های تولیدکننده یا وارد کننده تجهیزات پزشکی، اقدام به سو استفاده و ارائه دستگاه هایی با کیفیت متوسط یا سطح پایین کرده اند. این دستگاه ها فاقد سورس اصلی لیزر الکساندرایت بوده و معمولا دارای سورس دیودی می باشند، تا بتوانند در پوشش خوش نامی و اعتبار لیزرهای الکساندرایت با کیفیت بالا، آنها را به پزشکان بفروشند بنابراین نقش پزشک خریداری کننده این دستگاه در بررسی دقیق و انتخاب آن شرکت و دستگاه اهمیت زیادی دارد و کار آمد می باشد که دستگاه اصلی را از تقلبی تشخیص دهند.

چرا لیزر الکساندرایت نابلکس از دستگاه های معتبر لیزر موهای زائد می باشد؟

از بین بردن مو های زائد با لیزر نابلکس با همان تکنولوژی الکساندرایت انجام می شود این لیزر نابلکس دارای سیستمی ایده آل است که عملکرد آن سریع، وثر و ایمن تر است و همچنین در از بین بردن ضایعات پوستی ( از پوست های روشن تا سبزه ) با کاهش عوارض تاثیر دارد. دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، دارای استانداردهای کیفی معتبر جهانی همچون FDA آمریکا، CE اروپا، استاندارد بین المللی کیفیت تجهیزات پزشکی ISO ۱۳۴۸۵ و استاندارد تولید در شرایط عالی GMP است و این لیزر در زمان هزارم ثانیه، با شدت بالا بر روی پوست تابیده و به صورت همزمان ده ها فولیکول را تخریب و نابود می سازد که بیشتر موهای تخریب شده از سطح پوست از بین می روند و بقیه مو ها نیز در مدت زمان ۱ تا ۲ هفته ریزش پیدا می کنند.


دستگاه الکساندرایت
استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس دارای محدودیت نمی باشد و هر شخصی با هر نوع تیپ پوستی (پوست های سفید روشن تا پوست های قهوه ای تیره) مناسب می باشد اما در نظر داشته باشید اگر تا سه هفته قبل از شروع جلسات لیزر با دستگاه الکساندرایت در معرض تابش مستقیم آفتاب بوده اید و یا از سولاریوم استفاده کرده اید، پزشک معالج را در جریان بگذارید.
دستگاه الکساندرایت در اصفهان
دستگاه الکساندرایت نابلکس ٢٠٢٠، از سری دستگاه های کم درد و موثر در جهان به شما می رود، که کمترین درد را به هنگام استفاده از خدمات لیزر موهای زائد به همراه خواهد داشت و با کمک یک سیستم خنک کننده بسیار قوی که در این دستگاه قرار دارد درد لیزر را به حداقل میزان کاهش می دهد و موثرترین و بهترین نوع لیزر با کمترین درد می باشد.
دستگاه الکساندرایت
برای لیزر با الکساندرایت نابلکس نمی توان تعداد جلسات مشخصی را نام برد چرا که تعداد جلسات مورد نیاز لیزر موهای زائد برای هر فرد متفاوت می باشد که این خدمات و تعداد جلسات به پارامتر های متفاوتی بستگی دارد که توسط پزشک معالج تعیین می شود و همچنین فواصل بین این دوره های زمانی نیز توسط پزشک مربوطه به شما اطلاع داده می شود.

چرا تکنسین ها باید در زمینه لیزر آموزش های لازم را ببینند؟

انتخاب کلینیک معتبری که بتواند خدمات را در سطح بالا و با استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته ارائده دهد، بسیار اهمست دارد و پیشنهاد ما به شما این است که از کلینیکی که دارای پزشک متخصص، اپراتور های حرفه ای و کاربلد هستند و به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس ۲۰۲۰ مجهز شده است استفاده فرمایید و از عوارض پس از لیزر جلوگیری کنید و از لیزر مو های زائد نتیجه مطلوب بگیرید.
در سایر کشور ها، برای گرفتن مجوز های لازم لیزر موهای زائد، محدودیت هایی وجود دارد که متاسفانه در ایران این محدودیت وجود ندارد. بنابراین هر فردی می تواند به عنوان اپراتور لیزر در سالن های آرایشی مشغول به کار شود پس دقت کنید که مراجعه به اپراتوری که در سالن های آرایشی یا کلینیک های زیبایی اقدام به لیزر مو های زائد می کند و تبلیغات زیادی هم درباره او شده است و حتی مناسب ترین قیمت را دارد، الزاما متخصص یا واجد شرایط نیست پس به همه و هر مرکزی اعتماد نکنید. پیشنهاد ما به شما مرکز زیبایی دال در اصفهان می باشد که با مجوز و کلیه امکانات خدمت رسانی می کند.
مناسب ترین شخص برای انتخاب اپراتور لیزر موهای زائد کسی است که تمام دوره های آموزشی لازم را برای کسب تجربه در رابطه با کار با دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس ٢٠٢٠ را گذرانده باشد زیرا در صورتی که تنظیمات لیزر نابلکس توسط متخصص لیزر یا پزشک پوست و مو مشخص شود؛ عوارض جانبی ناشی از لیزر موهای زائد در حد طبیعی و موقتی خواهد بود و جار نگرانی ندارد در غیر این صورت عوارض جانبی لیزر موهای زائد می تواند بسیار شدید و آزاردهنده باشد چون متخصص لیزر در نتیجه درمان و کاهش عوارض تاثیر دارد که حتما باید در زمینه لیزر آموزش های لازم را دیده باشد.

مقالات پوست و زیبایی