مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > لیزر موهای زائد چه موقع انجام می شود؟

لیزر موهای زائد چه موقع انجام می شود؟

لیزر راهی برای خلاصی از مو های زائد است که در مقایسه با دیگر روش های از بین بردن مو ها با صرفه تر می باشد ولی لیزر به یک جلسه یا دو جلسه ختم نمی شود و یک عمل سریع و زود بازده نمی باشد و برای از بین بردن مو های زائد یک ناحیه و رسیدن به نتیجه ی مطلوب به زمان نیاز دارد و باید طبق برنامه پزشک لیزر انجام شود. برای لیزر مو های زائد می توانید به مرکز زیبایی دال مراجعه کنید، این مرکز با برخورداری از تیم پزشکی با تجربه و تکنولوژی روز دنیا آماده خدمت رسانی می باشد، در صورتی که لیزر را برای از بین بردن مو های زائد مناسب می دانید می توانید برای دریافت مشاوره با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و یا به مرکز زیبایی دال مراجعه کنید.


زمان انجام لیزر موهای زائد | مرکز زیبایی دال در اصفهان

مشخص کردن تعداد جلسات لیزر مو های زائد بدن

برای یافتن روند از بین بردن مو های زائد با لیزر باید متوجه شوید که چرخه رشد مو های زائد بدن چگونه است. فولیکول های مو که ریشه ی مو هستند و مو از آن رشد می کند در زوزنه های کوچکی قرار دارند و دارای سه فاز رشد، فاز انتقال و فاز استراحت می باشند که ممکن است چند روز، چند ماه و یا چند سال طول بکشد. از آن جایی که تمامی مو های زائد بدن طی یک جلسه لیزر از بین نمی رود نیاز است تا این جلسات طبق برنامه ریزی مناسب و منظم تکرار شوند تا همه ی فولیکول ها از بین بروند این برنامه ریزی با توجه به اندازه ناحیه و نوع مو های زائد مشخص می شود که برای بیشتر افراد ۵ تا ۱۰ جلسه لازم است که فاصله هر جلسه از دیگری حدود ۷۰ روز می باشد و در هر جلسه مو های جدید ی برای همیشه از بین می روند و فرد می تواند به نتیجه مطلوب برسند.


انواع لیزر مو های زائد بدن

لیزر مو های زائد به صورت های مختلفی انجام می شود که نسبت رنگ مو، نوع پوست، ضخامت مو و ناحیه که باید لیزر شود، توسط پزشک مشخص می شود.
۱- لیزر مو های زائد بدن با دستگاه الکساندرایت

مزیت: سرعت لیزر الکساندرایت برای افرادی که می خواهند لیزر ناحیه بزرگ تری مثل پا ها و پشت را لیزر کنند، مناسب می باشد.
معایب: این لیزر درد ناک است و برای کسانی که رنگ پوست متوسط تا تیره دارند امکان تغییر رنگ و سوختگی پوستشان وجود دارد.
۲- لیزر مو های زائد بدن با لیزر روبی

مزیت: لیزر روبی برای مو های نازک و پوست های روشن گزینه ی خوبی است.
معایب: با لیزر روبی امکان تغییر رنگ در کسانی که پوست روشن دارند، وجود دارد و این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر کوچک تر است.

۳- لیزر تور پالسی بالا ( IPL )
مزیت:
لیزر پالس تقریبا بدون درد است و برای افرادی با پوست حساس مناسب است و تقریبا برای همه ی قسمت های بدن استفاده کرد و برای افرادی که موی تیره و پوست سفید دارند مناسب ترین لیزر است.
معایب:
این نوع لییزر برای مو های سفید و بور مناسب نیست.
۴- لیزر NDYAG
مزیت:
این نوع لیزر چون خطر و عوارض بعد لیزر را به کمترین میزان می رساند و برای پوست های تیره مناسب است ولی برای دیگر پوست ها هم استفاده می شود.
معایب: این لیزر برای مو های نازک مناسب نیست و دردناک است.
۵- لیزر مو های زائد با استفاده از لیزر دیود
مزیت:
لیزر دیود برای بیشتر پوست ها مناسب است ولی تاثیر بیشتری روی پوست های معمولی و روشن دارد.
معایب:
این نوع لیزر عوارض جانبی کمی دارد ولی چون نوع لیزر جدید است طول عمر آن مشخص نیست.

چه کسانی نمی توانند برای از بین بردن مو های زائد از روش لیزر استفاده کنند؟

لیزر مو های زائد بدن در اصفهان | مرکز زیبایی دال در اصفهان

* افرادی که دارای اختلالات هورمونی هستند
* کسانی که دارو های خاصی مصرف می کنند.
* داشتن بیماری خاص
* داشتن سابقه گوشت اضافه در ناحیه عمل
* داشتن سابقه در زدن تبخال مکرر

* برنزه بودن
* داشتن عفونت هایی مانند جوش های چرکی
* خانم های باردار
* داشتن پیشینه بیماری هایی مثل لویوس
* تاتو یا تبخال در ناحیه لیزر

عوارض لیزر مو های زائد در اصفهان | مرکز زیبایی دال در اصفهان

عوارض لیزر مو های زائد بدن

لیزر مو های زائد در کنار مزایایی که دارد عوارضی هم دارد و میزان عوارض به نوع و ویژگی دستگاه ( انتخاب دستگاه مناسب با پوست خیلی اهمیت دارد )، رنگ پوست، تجربه پزشک، طول موج لیزر ( هرچه طول موج لیزر بیشتر باشد و مدت زمان تابش کمتر عوارض کمتری خواهد داشت)، مدت زمان لیزر، استفاده نادرست از دستگاه و ... بستگی دارد. کسانی که رنگ پوستشان تیره یاشد به دلیل زیاد بودن ملانین بیشتر دچار عوارض می شوند. البته اگر تنظیمات دستگاه مانند طول موج و مدت تابش و خنک سازی درست انتخاب شوند عوارض را به کمترین میزان می رساند. برای لیزر مو های زائد در اصفهان پیشنهاد می دهیم به مرکز زیبایی دال مراجعه کنید این مرکز در تلاش است با رعایت کلیه موارد عوارض ناشی از لیزر مو های زائد را به حداقل برساند.


قیمت لیزر مو های زائد در اصفهان | مرکز زیبایی دال در اصفهان

قیمت لیزر مو های زائد بدن

لیزر مو های زائد از نظر قیمت نیز نسبت به بقیه روش های رفع مو های زائد بدن با صرفه می باشد ولی اکنون به دلیل نوساناتی که در قیمت ها وجود دارد نمی توان عدد ثابتی را ذکر کرد و هزینه لیزر مو های زائد بدن با توجه به مدت زمان لیزر، نوع دستگاه، تعداد جلسات، تجربه پزشک، ناحیه مد نظر برای لیزر و .... تعیین می شود. البته اگر در دو مرکز با شرایط نسبتا یکسان یکی ارزان تر از دیگری بود باید به نحو صحیح لیزر شک کرد امروزه به دلیل این که لیزر بسیار مورد استقبال قرار گرفته ولی اطلاعات زیادی در دست نیست متاسفانه مورد سوئ استفاده بسیار قرار می گیرد. جهت در یافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت لیزر مو های زائد در اصفهان می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و یا به مرکز زیبایی دال در اصفهان مراجعه کنید.


انتخاب مرکز زیبایی دال در اصفهان

مرکز زیبایی دال در اصفهان یکی از برترین مراکز برای لیزر مو های زائد می باشد که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و برخورداری از تیم متخصص آماده خدمت رسانی می باشد و می توانید برای لیزر مو های زائد کل بدن، لیزر مو های زائد صورت، پا، چانه، پشت لب و ... به مرکز زیبایی دال در اصفهان اعتماد کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در رابطه با لیزر مو های زائد در اصفهان می توانید با شماره موجو در سایت تماس بگیرید و یا به مرکز دال مراجعه کنید و توسط مشاورین با تجربه ما اطلاعات لازم را در رابطه با لیزر مو های زائد بدن دریافت کنید.

لیزر مو های زائد چه موقع انجام میشود  | مرکز زیبایی دال در اصفهان