مرکز زیبایی دال > خدمات پوست و زیبایی در اصفهان > تزریق ژل در اصفهان > تزریق ژل بینی در اصفهان

تزریق ژل بینی در اصفهان جهت اصلاح فرم بینی

در همه نقاط کشور افرادی بسیار زیادی وجود دارند که از فرم ظاهری بینی خود رضایت کامل را ندارند و از روی آوردن به بسیاری از عمل های جراحی و دوره نقاحت آن بسیار ترس و نگرانی دارند. 
تزریق ژل به بینی در اصفهان ، یکی از آسان ترین روش ها می باشد که در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. با استفاده از این روش قادر هستید تا بدون نیاز به عمل جراحی به فرم دلخواه خود برسید.
این روش، تکنیکی است که برای اصلاح و از بین بردن نواقصی که در نواحی مختلف از بینی وجود دارد، استفاده می گردد. با انجام این کار، می توان هماهنگی را در بین نواحی ایجاد کرد و به توازن در تغییر اندازه بینی رسید.


نکته ای که در تزریق ژل بینی مدنظر می باشد این است که ، این روش درمان مناسب افرادی می باشد که تغییر زیادی در شکل و ابعاد نیاز نباشند.


۹ کاربرد تزریق ژل به بینی در اصفهان | افراد واجد شرایط برای تزریق ژل بینی

بسیاری از افراد، تزریق ژل بینی را با عمل جراحی اشتباه می گیرند. البته برخی از افراد نیز واجد الشرایط این درمان می باشند. از کاربردهای این درمان عبارتند از:
۱.
تزریق ژل بینی در زمانی که فرد دچار کمی انحراف بینی شده باشد.
۲.
افتادگی بینی به صورت خفیف
۳.
درمان فرورفتگی بینی با ژل
۴.
بینی که پس از عمل جراحی نیاز به اصلاح و ترمیم دارد.
۵.
افرادی که در بینی خود دارای قوز کوچکی می باشند.
۶. درمان بینی هایی که مانند قلاب بوده و نیاز به اصلاح و صاف کردن آن ها می باشد.
۷.
بینی هایی که سر آن ها بالا می باشند و نوک بینی نیاز به اصلاح و ترمیم دارد.
۸.
بیمارانی که از بینی تختی برخوردار هستند و خواهان ایجاد یک پل و با برجسته کردن پل کنونی بینی خود هستند. این مشکل معمولاً در بین آسیایی‌ها و جمعیت‌های آفریقایی آمریکایی بسیار مشاهده می‌شود.
۹.
بیمارانی که خواهان رفع برجستگی‌های کوچک روی بینی خود هستند.

کاربرد تزریق ژل به بینی در اصفهان - مرکز زیبایی دال

تزریق ژل به بینی در اصفهان

روش تزریق ژل بینی در مرکز زیبایی دال

بسیاری از افراد به دنبال آن هستند که بدانند این روش چگونه انجام می شود.
زیبایی صورت با تزریق ژل بینی اصفهان شامل مراحل زیر است:
۲۰ الی ۳۰ دقیقه قبل از درمان و شروع فرایند ، مواد بی حسی موضعی بر روی نواحی از بینی که می خواهد مورد تزریق واقع شود استفاده می شود.
سپس مقدار کمی از ژل ، فیلر و پرکننده های پوستی به محل مورد نظر تزریق شده و محل قرار گیری آن ها تنظیم می شود. در طول انجام این کار شما کاملا بیدار و هوشیار می باشید و پزشک مورد نظر پس از تزریق ژل بینی ، آن را به صورت منظم ماساژ می دهد تا بینی فرم دلخواه و مورد نظر شما را بگیرد.
در این صورت یک آینه در اختیار شما قرار داده می شود که شما می توانید آن را مشاهده کرده و در صورت نقص، آن را با پزشک خود مطرح کنید و سر انجام به فرم نهایی برسید.
در پایان ، می توانید به طور سریع ، درمان فرو رفتگی ها و برآمدگی های بینی را مشاهده کنید و نتیجه مطلوب خود در کوتاه ترین زمان ممکن برسید.
نتایج حاصل از این روش از ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد. به خاطر اینکه نتایج ایجاد شده موقت هستند، شما می توانید تغییرات ایجاد شده در ظاهر صورت خود را با گذشت زمان اصلاح نمایید و به این ترتیب همواره یک ظاهر عادی و طبیعی داشته باشید.

تزریق ژل بینی در اصفهان


تزریق ژل به بینی در اصفهان

فواید و عوارض تزریق ژل بینی :

در ادامه مقاله قصد داریم که برای شما معایب و مزایای تزریق ژل بینی در اصفهان را بازگو کنیم.
فواید و مزایا :

۱- رسیدن به نتیجه نیمه ماندگار و موثر :

در صورتی که دغدغه و ترس از عمل زیبایی بینی را دارید ، می توانید از تزریق ژل به بینی استفاده فرمایند. ولیکن با استفاده از این روش می توان به نتایج نیمه موقت، دسترسی پیدا کرد و ظاهر صورت خود را با گذشت زمان اصلاح نمود. به این ترتیب همواره یک ظاهر عادی و طبیعی داشته باشید.
نتایج دلخواه مانند رفع فرورفتگی بینی با ژل ، بلافاصله پس از درمان مشاهده می شود و می تواند ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری داشته باشد.
۲- هزینه مناسب تر:
می توانید با پرداخت کمترین هزینه به نسبت جراحی زیبایی به نتیجه مطلوب خود برسید.
۳- غیر تهاجمی بودن بدون نیاز به عمل جراحی :
در این روشی، با بی حسی کامل سطح بینی، تنها چند سوزن به بینی وارد می شود و درمان را بدون به نیاز بیهوشی انجام می دهد.
۴- بدون نیاز به دوران نقاحت و ریکاوری :

در این روش ، نیاز به استراحت پس از عمل نیست . شاهد کبودی نخواهید بود و نیازی نیست که بینی خود را به طور مداوم چسب بزنید یا پانسمان آن را عوض کنید. همچنین امکان از سر گیری تمام فعالیت های عادی در روز پس از تزریق برای بیمار وجود دارد.


عوارض و معایب:
قابل ذکر است که، کلیه عارضه هایی که پس از تزریق ژل بینی انجام می گیرد، به صورت موقتی بوده و هیچ اثار دائمی را از خود به جای نمی گذارد.
• ایجاد قرمزی در بینی و محل تزریق
• تورم و خون مردگی در سطح بینی
• حساس شدن و بروز حساسیت
• ایجاد عفونت
• ایجاد حالت ناهماهنگ و نا متقارن بر روی بینی
تزریق ژل به پل بینی نسبت به نوک بینی یا پره‌های بینی بی‌ خطر تر است. با احتیاط و آمادگی بیشتر، می‌توان خطرات ناشی از عارضه‌های جدی را از بین برد.

خطرات و عوارض تزریق ژل بینی

نکته :
اگر عملیات تزریق ژل به بینی را به بهترین مرکز تزریق ژل در اصفهان بسپارید، بسته به نام و نوع ژلی که برای شما مصرف می کند می تواند از یک تا دوسال و نیم ماندگاری را مشاهده فرمایید.