مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > لیزر موهای زیر بغل در اصفهان
لیزر موهای زائد زیر بغل در اصفهان | مرکز زیبای دال

مرکز لیزر موهای زائد زیر بغل اصفهان

مرکز زیبایی دال با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و مجهز بودن به لیزر الکساندارایت نابلکس ۲۰۲۰ خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد و شما می توانید در این مرکز کلیه خدمات را با ضمانت دریافت نمایید.
لیزر موهای زائد زیر بغل در اصفهان | مرکز زیبای دال

لیزر موهای زیر بغل در اصفهان

موهای زائد زیر بغل یکی از دغدغه های هر فردی محسوب می شود و بسیار آزار دهنده است و شخص برای از بین بردن آن هر کاری میکند ولی لیزر بهترین و موثر ترین روش برای از بین بردن مو های زائد زیر بغل می باشد که آرزروی آقایان و خانم ها را برای خلاصی از شر موهای زائد زیر بغل برآورده می کند و پوست را لطیف و عاری از مو های زائد می سازد. لیزر نسبت به دیگر روش های از بین بردن مو های زائد زیر بغل بهتر عمل می کند و دائمی تر می باشد.


لیزر زیر بغل در مرکز زیبایی دال (تضمینی)

اگر برای لیزر موهای زیر بغل در اصفهان به دنبال مرکز خوب و معتبر هستید، پیشنهاد ما به شما مرکز زیبایی دال است این مرکز با داشتن تمام مجوزهای لازم، دارای اپراتور های مجرب و با سابقه برای لیزر و همینطور تکنولوژی روز دنیا خدمات لازم را در زمینه لیزر مو های زیر بغل در اصفهان ارائه می دهد و کلیه افرادی که به این مرکز مراجعه می کنند قبل از شروع جلسات لیزر مشاوره های لازم را دریافت می نمایند و بعد از دیافت اطلاعات کافی طبق نظر پزشک متخصص برنامه لیزر درمانی آن ها آغاز می شود.
از سایر خدمات این مرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد.
لیزر موای زائد بیکینی 
لیزر موهای زائد دست و پا
لیزر موهای زائد صورت 
لیزر موهای کل بدن 

لیزر زیر بغل در مرکز زیبایی دال (تضمینی)
مزایای لیزر زیر بغل در اصفهان در مرکز زیبایی دال

مزایای لیزر زیر بغل در اصفهان در مرکز زیبایی دال:

لیزر مو های زیر بغل دارای مزیت هایی می باشد که از مهم ترین این ها موارد زیر می باشد:
* با گذشت چندین جلسه لیزر درمانی طبق برنامه پزشک، موهای زائد زیر بغل به طور کامل از بین می روند و پوست صاف و زیبا می شود.
* رفع عارضه هایی مانند پوست مرغی و از بین بردن لکه های تیره
* بهترین راه برای خلاصی از شکاف‌ها، موهای زبر و بد بو، ایجاد موهای زیر پوستی، فولیکول‌های ضخیم و چند شاخه، انواع بریدگی‌ها و .... می باشد.
* روشی موثر و ایمن برای سفید کردن تیرگی زیر بغل
* علاوه بر رفع موهای زائد زیر بغل، تمام موهایی که به صورت زیر پوستی وجو دارند نیز از بین می روند.
* لیزر مو های زائد پوستی نرم، لطیف و یکدست را به ارمغان می آورد.


عوارض لیزر موهای زائد زیر بغل چیست؟

لیزر زیر بغل نیز مانند لیزر دیگر نواحی دارای عوارض کوتاه مدت و طبیعی از جمله تاول زدن، درد بسیار کم، تورم در اطراف فولیکول ها، کبود شدن، قرمز شدن پوست، سوختگی، تیرگی و خارش و یا بی حسی می باشد که پس از گذشت چند روز هیچ اثری باقی نخواهند ماند البته لیزر در صورتی که توسط یک پزشک با تجربه انجام شود این عوارض موقت می باشند پس در انتخاب مرکز معتبر دقت فرمایید زیرا اگر پزشک مهارت و تخصص کافی را در این زمینه نداشته باشند، ممکن است اثرات ناشی از لیزر به صورت سوختگی باشد و پس از گذشت مدتی تبدیل به لک شود.
نکته ۱:

دستگاه های لیزر وسیله ای مناسب و ایمن است که در دست پزشکان قرار دارد و هیچ عوارضی ایجاد نمی کنند و همینطور نسبت به روش های دیگر لیزر مو های زائد از مزیت هایی نیز برخوردار می باشد.
نکته ۲:

لیزر دارای هیچ محدودیتی برای سنین مختلف و همچنین کسانی که سابقه جراحی قبلی دارند، نمی باشد م همه می توانند از لیزر برای از بین بردن مو های زائد استفاده کنند.

عوارض لیزر موهای زائد زیر بغل - مرکز زیبایی دال

رفع تیرگی های زیر بغل با استفاده از لیزر - مرکز زیبایی دال

رفع تیرگی های زیر بغل با استفاده از لیزر

یکی از سوالاتی که ذهن اکثر افراد را به خود مشغول کرده این است که آیا لیزر موهای زیر بغل روی سفید شدن پوست زیر بغل اثر دارد یا خیر؟
تیرگی و سیاهی زیر بغل برای هر شخصی آزار دهنده است و موارد متعددی در امر سیاهی و تیره شدن نواحی زیر بغل آقایان و بانوان تاثیر گذار می باشد که از جمله مهم ترین آن می توان به استفاده مکرر از ژیلت و تیغ، تغییرات هورمونی در دوران بارداری و قاعدگی، بیماری انسولین با درصد بالا و ... اشاره کرد ولی باد در نظر گرفت که لیزر برعکس هر یک از این روش ها می تواند پوست تیره را به پوستی روشن و صاف تبدیل کند، اطلاعاتی که در زمینه لیزر مو های زائد زیر بغل به دست آمده نشان داده که با اتمام جلسات لیزر تا حدی رنگ ناحیه زیر بغل روشن تر می شود که حس خوبی را برای فرد به همراه خواهد داشت. 


آیا لیزر موهای زائد زیر بغل خطرناک است؟

یکی از سوالاتی که قبل از لیزر  لیزر موهای زائد زیر بغل ذهن شخص را درگیر می سازد این است که آیا لیزر موهای زائد زیر بغل سرطان زاست و سلامتی افراد را به خطر می اندازد یا خیر؟
طبق تحقیقاتی که در سراسر دنیا توسط بهترین محققان صورت گرفته است می توان پاسخ این سوال را به این صورت مطرح کرد که: 
خیر!! لیزر موهای زائد زیر بغل لیزر زیر بغل هیچ خطری ندارد و بر خلاف تصور عموم نمی تواند سرطانزا باشد زیرا لیزر فقط در عمق ۳ الی ۴ میلی متری ئوست نفود می کند و به هیچ وجه آسیب به بدن نمی رساند و انرژی و حرارتی که از دستگاه خارج شده و بر پوست تابانده می شود، تنها به عمق خیلی کمی از پوست نفوذ می کند و منجر به از بین رفتن پیاز مو می شود. قدرت زیادی ندارد که بتواند به اندام های داخلی بدن لطمه ای وارد سازد. به همین سبب می توان آن را یکی از روش های مطمئن که منجر به ایجاد سرطان و یا نازایی نمی شود معرفی نمود و لازم به ذکر است که لیزر مو های زائد زیر بغل اگر در مرکز معتبر و توسط پزشک با تجربه انجام شود هیچ آسیبی بع غدد های لنفاوی زیر بغل وارد نمی کند ولی توجه کنید افرادی که بیماری خاصی دارند باید پزشک معالج را در جریان بگذارند.


لیزر موهای زیر بغل در دوران شیردهی خطرناک است؟

لیزر مو های زائد ممکن است موجب ورود دارو‌های بی‌حسی به خون و سپس شیر مادر شود و نوزاد از آن تغذیه کنند که ممکن است تاثیرات بدی داشته باشد از همین جهت پزشکان توصیه می‌کنند که پس از ۲ سالگی کودک لیزر انجام شود بهتر است و همچنین تغییرات هورمونی که در زمان شیردهی در بدن مادران رخ می دهد سبب پرمویی در برخی از مادر ها می شود که تاثیر لیزر را کاهش می دهد بنابراین بهتر است انجام لیزر مو های زائد زیر بغل به بعد از دوران شیردهی موکول شود.