مرکز زیبایی دال > خدمات پوست و زیبایی در اصفهان > تزریق ژل در اصفهان > تزریق ژل لب در اصفهان

تزریق ژل لب در اصفهان و هر آنچه باید بدانید

مرکز زیبایی دال متخصص در زمینه تزریق ژل لب در اصفهان با بهترین کیفیت در خدمت شما هم شهریان اصفهانی می باشد.
لب یکی از عضو های صورت به حساب می آید که به مرور زمان و با بالا رفتن سن افراد چه در آقایان و چه در بانوان ،حجم و ارتفاع و برجستگی آن کاهش پیدا می کند. در حالت معمول ممکن است بسیاری از افراد، از لبی به ارتفاع و حجم بسیار کمی برخوردار باشند. در این حالت ممکن است بسیاری از آن ها از حجم و ظاهر لب خود رضایت کافی را نداشته و به دنبال راهی هستند تا بتوانند آن را حجیم تر ساخته و به فرم دلخواه خود برسند.
 تزریق ژل لب برای حجیم سازی و زیباسازی پدید آمده است تا افرادی که به زیبایی صورت خود اهمیت می دهند و می خواهند با حجیم سازی لب، فرم زیبا تری را به لب های خود هدیه دهند از آن استفاده کنند. 
برجسته سازی لب ها با ژل
یک روش سرپایی و بدون دخالت جراحی پلاستیک بوده و روز به روز در حال گسترده شدن و روی آوردن عده زیادی از افراد به این فرایند می باشد.


همانطور که گفته شد تزریق ژل لب امری بی خطر می باشد ولی اگر این کار را در سالن های زیبایی و کلینیک های نامعتبری انجام دهید، خطراتی در محدوده کبودی موقت تا مرگ دائمی بافت لب و موارد بسیار زیاد دیگری برای تزریق لب ممکن است به وجود آید. قبل از اینکه تصمیم به متقارن سازی و حجیم سازی لب های خود فرمایید مطمئن شوید که بهترین مرکز زیبایی را انتخاب کرده اید تا بتوانید از بروز عوارض جلوگیری کنید.


دکتر خوب برای تزریق ژل لب در اصفهان

مراجعین عزیزی که در جستجوی دکتر خوب برای تزریق ژل لب در اصفهان هستند، می توانند به مرکز زیبایی دال مراجعه کنند.
مرکز زیبایی دال ، یکی مراکز مجهز با تیم مجرب در زمینه زیبایی می باشد که از مناسب ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت برای ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز بهره مند شده است .

لازم به ذکر است که این مرکز ، در این فرایند از بهترین متریال استفاده کرده و مجهز به تمامی امکانات استاندارد و پیشرفته می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از متخصصین ما ، می توانید از طریق شماره ٠٩١٣٠١٨٨٨٤١ ، با ما تماس حاصل فرمایید.

دکتر خوب برای تزریق ژل لب در اصفهان - مرکز زیبایی دال

هزینه تزریق ژل لب در اصفهان

قیمت تزریق ژل لب در اصفهان

نحوه تزریق ژل لب اصفهان

ژل لب اصفهان را با بهترین تزریق ژل لب در اصفهان تجربه کنید. به هنگام استفاده از این خدمات ، می بایست از بهترین مرکز و بهترین تیم زیبایی استفاده فرمایید.
در ابتدا پزشک مربوطه می بایست اطلاعات لازم و کافی را از آناتومی صورت و ساختار پوست داشته باشد. سپس از به روز ترین و مدرنترین روش ها جهت تزریق ژل استفاده کند. پزشک مربوطه باید آگاهی کافی را در رابطه با محل تزریق، میزان ژل و قرار دادن این مواد در لایه های مناسب پوست داشته باشد. در این صورت شما می توانید یک فرایند بی خطر را تجربه کنید.
نحوه تزریق:
• در ابتدا محل مورد نظر از لب با بی حسی ، بی حس می شود.
• پس از بی حسی، محل مورد نظر با استفاده از الکل و یا محلول های ضد میکروبی تمیز می گردد.
• در مرحله بعد، با استفاده از سرنگ و سوزن های طریف، مقداری از مواد اندازه گیری شده و به لایه مورد نظر از پوست تزریق می گردد (این کار باید با دقت فراوان و زاویه درست انجام شود).

تزریق ژل لب اصفهان

نکته : مقدار ژلی که به پوست و ناحیه مورد نظر شما تزریق می شود بسته با سطحی یا عمقی بودن، نوع ماده و میزان آن میتواند نتایج متفاوتی را حاصل نمایند. در این خصوص بسیار دقیق با دکترخود صحبت کنید و فرم دلخواه را به وی بگویید.


مراقبت های لازم بعد از تزریق ژل لب :

• در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق از مواد آرایشی روی موضع استفاده نفرمایید.
• از مصرف قرص هایی مانند ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا ۳ و مسکن هایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول پرهیز کنید.
• بهتر است در دو هفته اول از تماس با گرمای زیاد مانند سونا و حمام های داغ پرهیز نمایید.
• به علت بی حسی لب ها ، ممکن است به هنگا خوردن غذا، لب خود را گاز بگیرید. این بی حسی به مدت ۴۵ دقیقه الی ۵۰ دقیقه به طول می انجامد. برای جلوگیری از آسیب رساندن به لب، بهتر از است از خوردن و آشامیدن بپرهیزید.
• از انجام ورزش و فعالیت های سنگین خودداری کنید.
• پس از درمان ، تا ۷۲ ساعت از دستکاری و ماساژ ناحیه تزریق شده پرهیز نمایید.
• از خوردن نوشیدنی های الکلی به شدت اجتناب شود.
• طی ۸ ساعت اولیه بهتر است که از لمس ناحیه پرهیز کنید. بعد از این زمان، می توانید صورت خود را با صابون بشویید.
• چنانچه تزریق ژل لب در ساعات پایانی روز انجام شده است، به هیچ وجه روی صورت خود نخوابید


مزایای تزریق ژل لب:

• از روش های غیر تهاجمی محسوب می شود که نیازی به بیهوشی ندارد.
• ژل های لب دائمی نیستند و می توانید تزریق را مرحله به مرحله انجام دهید .
• پزشک می تواند در باب سلیقه ی هر فرد، بر روی تزریق میزان ژل کنترل کافی را داشته باشد .
• در صورتی که پس از درمان به هنگام صحبت کردن یا حرکت لب ها، متوجه ایجاد برآمدگی، توده، فرورفتگی، ناهماهنگی و ... شدید به راحتی می توانید آن را برطرف سازید.
• چون این مواد از نوع پروتئین هستند وتقریبا مشابه به موادی هستند که در بدن هر فرد وجود دارد بروی حساسیت در افراد از درصد بسیار کمی برخوردار است.
تزریق ژل لب با ماده هیالورونیک اسید می تواند کبودی و تورم کمتری را به نسبت سایر فیلر ها از خود به جای بگذارد.
• ژل هیالورونیک اسید به نسبت سایر مواد دیگر، می تواند از ماندگاری با دوام تری برخوردار باشد. این ماندگاری در هر فرد متفاوت است و ۶ ماه تا دو سال تغییر می کند.
• هیالورونیک اسید پس از مدتی جذب می گردد و در صورت تمایل می بایست تمدید مجدد گردد.
• اگر پس از درمان ، ناراضی و یا پشیمان شدید می توانید با تزریق یک آنزیم، لب های خود را کاملا به حالت اول باز گردانید.
• نیاز به استراحت و دوره نقاحت ندارد و شما می توانید به زندگی و فعالیت های شغلی خود بپردازید.

مزایای تزریق ژل لب  - مرکز زیبایی دال

عوارض تزریق ژل لب

برخی از عوارض تزریق ژل لب، در صورتی بروز می دهند که در بتدا از کلینک های معتبری استفاده نکرده باشید و یا طعمه تبلیغات ارزان و دروغین بسیاری از سالن های زیبایی و کلینیک های غیر استاندار شده باشید. اگر از ژل های مصنوعی که دارای ماندگاری طولانی مدت می باشند، ژل های هیالورینیک اسید که با برند های ناشناخته و ارزان قیمت هستند و از افراد غیر پزشک جهت حجیم سازی لب هایتان استفاه کرده باشید به طور یقین شاهد بروز عوارض خواهید شد. ولیکن در صورتی که این کار، توسط یک تیم مجرب انجام داده باشید شاهد هیچگونه عوارضی نخواهید بود.
ناهماهنگی و غیر طبیعی بودن حالت لب ها:
ناهماهنگی و غیر طبیعی بودن حالت لب ها را زمانی مشاهده خواهید کرد که تورم لب ها از بین برود. پزشک برای ازبین رفتن این حالت هابه شما ماساژدادن لب را آموزش میدهد .
کبودی محل تزریق:
کبودی یکی از طبیعی ترین عارضه های تزریق ژل لب می باشد که میزان کبودی مرتبط به ژنتیک هر فرد می باشد. استفاده از داروهای خاص، سیگار کشیدن، مشروبات الکی می تواند زمان، میزان و روند کبودی را افزایش دهد. این کبودی ممکن است بین ۱ الی ۲ هفته به طول انجامد.
• قرمزی: 
قرمزی پوست برای هر فرد به صورت متفاوت خواهد بود. این عارضه در برخی از افراد به مدت ۱۲ ساعت و در برخی دیگر به مدت ۲۴ ساعت ماندگاری دارد. ولی به صورت موقت بوده و از بین خواهند رفت.
• تورم:
به دلیل حساس بودن لب ها، تورم به صورت موقت مشاهده می شود و یک امر طبیعیست. این عارضه نیز مانند قرمزی محل تزریق، در هر فرد متفاوت می باشد.

سوالات متداول
امروزه کارها و روش های متعددی برای افزایش حجم بافتی و کاهش یا از بین بردن چین‌ها انجام می شود. برای این کار می توانید از متریال های متعدد که فیلر و یا پرکننده هستند استفاه کنید. روش دیگری که می توان انجام داد این است که از چربی بدن افراد می توانند جهت حجم دادن و بزرگ سازی برخی از اندام ها استفاده شود.
بهترین ژل هایی که می توان برای صورت و یا حجیم سازی لب استفاده کرد، ژل هایی هستند که سازگاری کامل با بدن را داشته باشند و سیستم دفاعی بدن آن را به عنوان یک عامل ناشناخته فرض نکند، ان ها را تحریک نکند و عوارضی چون سرطان زا بودن نداشته باشد. با توجه به اینکه لب‌ها دارای خون‌رسانی بالایی بوده و کاملا متحرک هستند، پایداری ژل مورد نظر و حجم تزریق شده باید بسیار دقیق انتخاب شود.
جهت برجسته سازی و فرم دهی به لب ها، بهتر است از بهترین دکتر های تزریق ژل لب استفاده کنید و به آن ها مراجعه کنید.
برای حجیم کردنلب ها امروزه فیلر ها، چربی و پرکننده ها مورد استفاده قرار می گیرند. مناسب با شرایط بیمار، هزینه، پایداری و حجم مورد نظر از مواد گوناگون استفاده می شود.
اگر لب، با استفاده از کرم های بی حسی موضعی بی حس گردد، درد تزریق ژل بسیار زیاد خواهد بود به گونه ای که بسیاری از افراد از تزریق ژل لب منصرف می شوند و نمی توانند در آن را تحمل کنند. ولی اگر بی حس کردن لب، از طریق عصب باشد هیچ گونه دردی احساس نخواهید کرد.
استفاده از ژل هایی با ماندگاری بالا و دائمی، برای افرادی که اولین بار است تزریق را اجام می دهند توصیه نمی شود زیرا ممکن است حساسیت داشته باشند و یا عوارضی را برای آن ها ایجاد کند.

در صورت داشتن سوال با ما ارتباط برقرار نمایید