مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > لیزر موهای زائد صورت در اصفهان
لیزر موهای زائد صورت در اصفهان | مرکز زیبایی دال

لیزر موهای زائد صورت اصفهان

مرکز زیبایی دال در اصفهان از بهترین مراکز زیبایی می باشد و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و تیم متخصص خدمات خود را با بهترین قیمت در زمینه لیزر مو های زائد صورت ارائه می دهد. با انتخاب این مرکز با خیال راحت لیزر مو های زائد صورت خود در اصفهان را انجام دهید.  
لیزر موهای زائد صورت در اصفهان | مرکز زیبایی دال

لیزر موهای زائد صورت در اصفهان

لیزر موهای صورت در مرکز زیبایی دال

اگر به دنبال یک مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان هستند که معتبر باشد و از امکانات به روز بهرمند باشد، پیشنهاد می دهیم به مرکز زیبایی دال در اصفهان مراجعه کنید و از کلیه خدمات لیزر استفاده کنید.

این مجموعه با بهره مندی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه و تکنولوژی روز دنیا همراه با اپراتور های متخصص و با سابقه، خدمات لیزر را ارائه می دهد و با ارائه مناسب ترین قیمت لیزر موهای زائد صورت در اصفهان توانسته است مورد توجه بسیاری از هم استانی های عزیز قرار گیرد.
باید در نظر گرفت که تمام افرادی که به این مرکز مراجعه می کنند قبل از شروع جلسات لیزر، تحت مشاوره رایگان این مرکز قرار می گیرندو بعد از معاینه های لازم، اطلاعات کافی در اختیلر آن ها قرار می گیرد و همچنین نیازمندی های درمانی آنها نیز مشخص می شود و برنامه درمان و پیگیری های لازم برای آن ها تعریف خواهد شد.

لیزر موهای صورت در اصفهان | مرکز زیبایی دال در اصفهان

مزایای استفاده از لیزر موهای صورت در مرکز زیبایی دال

از مزایای استفاده از لیزر موهای زائد صورت در اصفهان در  مرکز زیبایی دال که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد.
*دقت لازم :

تیم پزشکی انجام دهنده ی لیزر موهای زائد دارای تخصص و سابقه در انجام خدمات می باشند و غیر ممکن است ناحیه ای از صورت را جا بیندازد،این مرکز به نحو احسنت لیزر مو های زائد صورت را برای شما انجام دهند.
*احساس اطمینان خاطر:
با انتخاب مرکز زیبایی دال اطمینان خاطر داشته باشید که این مرکز معتبر با بهترین امکانات آماده خدمت رسانی می باشد و بطور میانگین بعد از ۳ یا ۷ جلسه شما با خیال راحت می توانید مطمئن باشید که از رشد موهای زائد دیگر خبری نیست.
*سرعت بالا:

هر پرتویی که از دستگاه لیزر به پوست شما تابیده می شود دارای قدرت بسیار بالایی است. که هر کدام از این پالس ها، تقریبا ناحیه کوچکی رادر بر میگیرند. علاوه بر همه ی مطالب سرعت عمل اپراتور نیز تاثیر بسزایی در کاهش زمان دارد که مرکز زیبایی دال از این ویژگی برخوردار می باشد.
نکته: اگر از داروهای هورمونی و یا داروهای خاصی استفاده می کنید حتما در مورد بیماری خود و اینکه چه دارویی مصرف می کنید پزشک و متخصص معالج را در جریان بگذارید و از او مشورت بگیرید.


قیمت لیزر موهای زائد صورت در اصفهان

برای هزینه لیزر مو های زائد نمی توان عدد ثابتی را ذکر کرد و هزینه لیزر موهای زائد صورت بر اساس مواردی مانند مساحت تحت درمان، تخصص پزشک، میزان مو های زائد صورت و ..... بستگی دارد و بنا به تعداد جلسات مورد نیاز با توجه به ضخامت مو و میزان جواب دهی پوست، هزینه تغییر می کند.
برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد صورت در اصفهان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا با تکمیل کردن فرم درخواست خود را برای مشاوره رایگان ثبت نمایید.


آیا لیزر موهای صورت درد دارد | مرکز زیبایی دال

آیا لیزر موهای صورت درد دارد؟

لیزر مو های زائد صورت درد چندانی ندارد ولی بعضی از افراد به دلیل احساس ترس، از لیزر درمانی دوری می کنند و از دیگر انواع روش های از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند که موقت است و هر بار مو ها رشد سریعتری پیدا می کنند، ما توصیه می کنیم که درد بسیار کم لیزر را تحمل کنید و با توجه به ناحیه درمان، مدت زمان بسیار کوتاهی به مدت ۱ بار در هر ماه تحمل کنید و برای همیشه از مو های زائد خود خلاص شوید.
میزان درد لیزر موهای زائد صورت:

ضخامت هر قسمت از پوست صورت متفاوت می باشد که در میزان درد لیزر تاثیر می گذارد به طوری که در ناحیه ای از صورت که پوست نازک تری وجود دارد، درد بیشتری احساس می شود برای مثال پشت لب به دلیل نازک بودن پوست می تواند دردی را برای فرد به همراه داشته باشد ولی قسمت هایی مانند گونه، چانه و پیشانی به دلیل داشتن پوست ضخیم تر، درد کمتر و قابل تحمل تری دارد.  


*** پوست صورت یکی از حساس ترین قسمت های بدن می باشد و باید با استفاده از روش های مناسب برای ازبین بردن مو های زائد آن اقدام کرد در غیر این صورت موجب بروز حساسیت و یا عوارض پوستی می شود. پس برای درمان موهای زائد صورت بهتر است به یک مرکز معتبر که در این زمینه به صورت حرفه ای عمل کرده است مراجعه کنید و نگران پوست خود نباشید. این اطمینان را به شما می دهیم که مرکز زیبایی دال با دقت، تمرکز و سرعت عمل بالای فرد انجام دهنده خدمات، سلامت پوست و رضایتمندی شما را در پی خواهد داشت.


لیزر موهای زائد صورت چند جلسه است؟

با استفاده از روش لیزر موهای زائد صورت مردان و زنان علاوه بر از بین بردن موهای زائد صورت در از بین بردن موهای زیر پوستی که در صورت نشسته است نیز تاثیر دارد و دیگر هیچ موی زائد، موی تیره و ضخیمی را در صورت شما وجود نخواهد داشت.
تعداد جلسات لیزرموهای زائد صورت
 و همینطور فاصله بین جلسات که برای هر فر متفاوت می باشد چرا که به عوامل مختلفی  از جمله رنگ مو، ضخامت، نوع پوست، رنگ پوست و میزان اختلالات هورمونی و .... بستگی دارد.
مدت زمان یک جلسه لیزر مو های زائد صورت که بتوان درمان را در آن مدت به پایان رساند حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه می باشد که توسط تکنسین مجرب و آزموده لیزر با تکنولوژی لیزری که به طور خاص برای حذف دائمی طراحی شده، انجام خواهد شد.

فاصله بین جلسات لیزر صورت | مرکز زیبایی دال در اصفهان

مراقبت بعد از لیزر موهای زائد صورت | مرکز زیبایی دال در اصفهان

مراقبت قبل و بعد از لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت در اصفهان از خدمات زیبایی برای آقایان و بانوان محسوب می شود که به عنوان یک ابزار آرایشی و بهداشتی همه کاره شناخته شده و می تواند صورت را از هر گونه موهای زائد پاکسازی نماید. در صورتی که می خواهید با استفاده از لیزر مو های زائد صورت را از بین ببرید باد به نکات زیر توجه کنید.
۱-
حدود ۵ تا ۶ هفته قبل از شروع جلسات لیزر، از روش های مومک و شمع، اپلیدی یا موچین که موها را از ریشه می کند، استفاده نشود.
۲-
تقریبا ۱ الی ۲ ماه، استفاده از حمام آفتاب، سولاریوم و قرار گرفتن در معرض نور خورشید بپرهیزید و حتما از کرم هایی با ترکیب ضد آفتاب با SPF بسیار مناسب را مصرف کنید. 
۳-
یک تا دو روز قبل از جلسات، باید موهای صورت خود را بتراشید.
۴-
بعد از اتمام جلسه درمانی از کرم های ترمیم کننده و ضد التهاب در ناحیه تحت درمان استفاده کنید و اجازه دهید به مدت چند ساعتی روی پوست باقی بماند.
۵-
حداقل تا ۳ روز از رفتن به حمام آفتاب (طبیعی یا مصنوعی) خودداری فرمایید.


عوارض لیزر موهای زائد صورت

لیزر مو های زائد صورت علاوه بر داشتن مزیت، عوارضی را نیز به همراه دارد که اگر موهای زائد صورت به طور تخصصی و با استفاده از روش های اصولی زیر نظر متخصصین انجام نشود می تواند خطرات و مشکلات بسیاری را به همراه داشته باشد که از نگران کننده ترین عارضه به هنگام استفاده از لیزر موهای زائد می توان به رویش مجدد موهای زائد اشاره کرد که در پاسخ باید گفت که اگر دوره ی درمان به صورت کامل طبق دستور پزشک انجام نشود، موهای زائد طی گذشت ۵ الی ۶ ماه و حتی زودتر، به رشد مجدد ادامه خواهند داد. برخی از عوارض لیزر موهای زائد صورت را می توان به صورت زیر بیان نمود:
قرمزی و حساسی های خفیف:

برخی از افراد به هنگام اسفاده از لیزر ممکن است دچار قرمزی، حساسیت های خفیف و تورم های موضعی در بر خی از نقاط شوند که این قرمزی و حساسیت به مرور زمان از بین می رود و جای نگرانی ندارد و با گذشت زمان این مشکل برطرف شده و دیگر باز نمی گردد.
آسیب چشمی:
اگر از عینک های ایمنی هنگام لیزر مو های زائد صورت استفاده نشود ممکن است لیزر منجر به ایجاد آسیب در چشمان شود و نکته مهم در رابطه با عینک های ایمنی این است که در طول فرایند لیزر می بایست از عینک های مخصوص استفاده شوند تا اشعه های آن به چشم نرسد و چشمان را از هرگونه آسیبی حفظ کند.
ایجاد تاول در لیزر موهای زائد صورت:
قبل از استفاده از لیزر موهای زائد صورت، لازم است تحقیقات لازم در رابطه با فرد انجام دهنده ی لیزر کامل صورت گیرد. در صورتی که لیزر موهای زائد صورت را فرد نابلد انجام دهد که مهارت کافی را در این زمینه نداشته باشد، ممکن است در اثر سوختگی تاول هایی در محل لیزر موهای صورت به وجود آید اگرچه این پدیده بسیار نادر می باشد و کم اتفاق می افتد و اگر قبل از استفاده از لیزر پوست به درستی خنک و سرد شود، قاعدتاً سوختگی نباید رخ دهد.
احتمال عفونت:

به طور معمول، با هر روشی که اقدام به از بین بردن موهای زائد کنید ممکن است شاهد ایجاد عفونت باشید. عفونت می تواند در هر زخمی ایجاد شود ولی با استفاده از لیزر موهای زائد، عفونت خیلی کم اتفاق می افتد.
تشکیل بافت اسکار (جوشگاه)

تا زمانی که اپراتور ماهر باشد و از تنطیمات و لیزر مناسب با توجه به نوع پوست شما و منطقه ی مورد نظر برای درمان استفاده کند، اسکار تشکیل نمی گردد و همینطور پیگیری های مناسب احتمال ابتلا به این امر را کاهش می دهند. بافت های اسکار معمولا اتفاق نمی افتند ولی اگر صورت بگیرند متاسفانه به صورت دائمی هستند. خطای اپراتور لیزر معمولا منجر به بروز تشکیل بافت اسکار و یا جوشگاه خواهد شد پس در انتخاب مرکز دقت فرمایید.