مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > تفاوت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا و نابلکس

تفاوت دستگاه های لیزر الکساندرایت کندلا و الکساندرایت نابلکس

دانستن تفاوت دستگاه های لیزر نابلکس و کندلا برای افرادی که قصد انجام  عمل لیزر را دارند، بسیار مهم است .این افراد در پی این هستند که بتوانند با تحقیق درست در مورد اینکه هر دستگاه لیزر چه عملکردی را نمایش می دهد و تفاوت دستگاه ها در چیست برسند و از این طریق بتوانند مناسب ترین دستگاه را برای پوست خود انتخاب کنند.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا :
 این دستگاه از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین انواع دستگاه حذف موی زائد است که با نام دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا شناخته می شود، شرکت تولید کننده‌ی این دستگاه کندلا نام دارد و الکساندرایت کندلا نسل چهارم از این سری می‌باشد.
یکی از دلایلی که اغلب کلینیک‌ها و مراکز زیبایی و حذف موهای زائد به این دستگاه روی آوردند قیمت لیزر الکساندرایت می‌باشد که نسبت به سایر رقبای خود هزینه‌ی کمتری دارد؛ علاوه بر این مقاومت و ماندگاری بالای این دستگاه که باعث افزایش طول عمر آن نیز می‌گردد از دیگر نکات حائز اهمیت در این دستگاه می‌باشد.
این دستگاه که برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتر از جواهری به نام الکسا بهره می‌برد پس از تحریک شدن توسط منبع انرژی بسیار قوی، لیزر سبز رنگی را از خود ساطع می‌کند که باعث ایجاد طول موج ۷۵۵ نانومتر به صورت دقیق می‌گردد که دستگاه های مشابه توانایی و دقت لیزر الکساندرایت کندلا را ندارند.

نقطه قوت این دستگاه کاملا به جنس سنگی که در آن استفاده میشود بستگی دارد یعنی (جواهر الکسا) بهترین نوع این جواهر در آمریکا تولید می‌شود واز این رو مشتریان گرامی می‌توانند اطمینان داشته باشند که اثرگذاری این سیستم در فرآیند مو زدائی نسبت به سایر دستگاه‌های مشابه بسیار دقیق ‌تر و موثرتر گردد و طول درمان کوتا‌ه ‌تر داشته باشد.
دستگاه الکساندرایت ۲۰۱۸ سریعترین دستگاه لیزر بوده (در هر ثانیه ۵ شات) و بیشترین تاثیر و کم ترین معایب را دارد. بسیاری ازمردم از روش های اپیلاسیون، یا دیگر روش های مرسوم برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده می کنند، این روش ها سبب ایجاد لک،قرمزی یا فرورفتگی در سطح پوست میشود که متاسفانه درمان آنها آسان نیست.
لیزرموهای زائد یک روش بی نظیر برای کاهش دائمی موهای زائد در تمام نقاط بدن است و تقریباً هیچگونه عارضه ای ندارند.در حال حاضر معروف ترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در تمام دنیا دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می باشد. مجموعه زیبایی دال لیزر با بهره مندی از این دستگاه تمامی موهای زائد شما را حذف کرده و پوستی صاف و درخشان به شما هدیه می دهد.

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا:

سرعت انجام درمان بسیار بالا است.

قابل استفادهبرایموهای نازک و ضخیم

قابل استفادهبرای تمام انواع پوست تیره و روشن

 دوره درمان این لیزر نسبت به لیزرهای دیگر کوتاه تر است.

 این دستگاه به خاطر طول موجی که دارد مناسب ترین دستگاه برای پوست های روشن است، چون کمترین آسیب را به پوست می رساند.

میزان درد در لیزر کندلا خیلی کم است به این دلیل که همزمان با وارد کردن اشعه یک گاز تزریق می کند، این گاز همزمان پوست را خنک می کند.

دستگاه لیزرالکساندرایت نابلکس:

دستگاه لیزرالکساندرایت نابلکس: این دستگاه ساخت کشور کره می باشد و در آن لامپ های محرک دار به کار برده شده است که عمر استفاده از آن طولانی است، از دستگاه نابلکس میتوان برای خیلی موارد دیگر مانند ضایعه عروقی رخ داده شده استفاده کرد، هم چنین این دستگاه جوانسازی پوست را در پی دارد.

ویژگی های لیزر الکساندرایت نابلکس

۱- دارای مدرک FDA آمریکا   
        ۲- دارای دو هندپیس ارگونومیک و سبک
                     ۳- مجهز به هندپیس فرکشنال جهت Whitening
                                    ۴- مجهز به بالاترین میزان انرژی ۸۰ ژول
                                          ۵- قابلیت تنظیم طول موج Pulse Duration وTriple Pulse برای انواع تیپ پوستی و هر مدل موئی

۶- سرعت بالا از ۱ تا ۱۰ Hz
      ۷- قابلیت تنظیم Spot Size از ۲ تا ۲۰ میلیمتر جهت درمان های متنوع
               ۸- سیستم خودکار عیب یابی دستگاه
                     ۹- مجهز به سیستم سیلندر دو گانه جهت یکنواختی بیم اشعه
                           ۱۰- مجهز به سیستم Gas Cooling خیلی قوی قبل و بعد شات و کاملا بدون درد

دستگاه لیزر نابلکس و دستگاه لیزر کندلا چه تفاوت هایی دارند؟

در هنگامی که فردی برای لیزر به مرکزی مراجعه می کند اگر دستگاه مورد استفاده دستگاه کندلا باشد فرد مشاهده می کند که دیگر لازم نیست جلسه های زیادی را برای لیزر به مرکز مراجعه کند، این دستگاه تفاوتی که دارد این است که سرعت بالایی دارد و در ثانیه ها قدرت زیادی دارد و به همین دلیل خیلی مواقع پیش می آید که در همان جلسه اول بتوان موها را از بین برد و به راحتی به جای اینکه احتیاج به دفعات بیشتری برای لیزر باشد فرد می تواند در جلسات کمتری نتیجه بگیرد، و می توان در حدود چهار جلسه نتیجه را از لیزر گرفت.
این دستگاه کندلا نیز می تواند به خاطر سرعت بالایی که داد باعث شود که حضور در جلسه لیزر و انجام لیزر زمان کمتری ببرد و این ساعات را کمتر کند. دستگاه لیزر کندلا در گذشته محدودیت پوستی داشت و برای هر پوستی استفاده نمی شد اما امروزه از این دستگاه میتوان برای هر نوع پوستی استفاده کرد.
بعد از استفاده از دستگاه کندلا نیاری نیست فرد از کرم های بی حس استفاده کند، کار با این دستگاه راحت تر است و فرد می تواند روی دستگاه تسلط بهتری پیدا کند و از آن نتیجه بهتری را دریافت کند. امروزه در خیلی از مراکز بیشتر از دستگاه نابلکس استفاده می شود چون این دستگاه هزینه کمتری را برای افراد در پی دارد و ساخت کشوری می باشد که میتوان این دستگاه را به راحتی از آن خرید و این دستگاه چون به روز و قدرتمند است میتوان به آسانی آن را به کار برد