مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > آیا لیزر مو های زائد موجب سرطان می شود؟

آیا لیزر مو های زائد موجب سرطان می شود؟

برای ازبین بردن مو های زائد روش های زیادی وجود دارد ولی بهترین و امن ترین روش لیزر می باشد، لیزر روشی موثر و دائمی برای ازبین بردن مو های زائد می باشد که در این روش فولیکول های مو های زائد با تابش اشعه از بین می روند و از رویش مجدد مو ها جلوگیری می شود. لیزر باید در یک مرکز معتبر و با سابقه و طبق برنامه ریزی پزشک انجام شود تا عوارضی به دنبال نداشته باشد و به نتیجه مطلوب برسد. برای لیزر مو های زائد کل بدن، لیزر و های زائد صورت، لیزر مو های زائد پا، لیزر مو های زائد دست و .... می توانید به مرکز زیبایی در اصفهان مراجعه کنید این مرکز با علم به روز و کافی قبل از شروع جلسات لیزر تمامی مزایا و معایب لیزر را برای شما بازگو می کند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد پس با انتخاب مرکز زیبایی دال نگران بروز بیماری و عوارض بعد از لیزر نباشید. در زمینه لیزر مو های زائد بدن سوالات و شایعات زیادی وجود دارد که ما در این قسمت به پاسخ برای سوال آیا لیزر مو های زائد سرطان است می پردازیم.


لیزر مو های زائد سرطان زاست | مرکز زیبایی دال در اصفهان

لیزر مو های زائد بدن سرطان زاست یا خیر؟

لیزر بهترین روش برای ازبین بردن مو های زائد بدن، زگیل، خال و ... می باشد که از این روش می توان برای تمام قسمت های بدن استفاده کرد اما با شنیدن کلمه لیزر و اشعه ذهن به سمت بیماری سرطان می رود و در این زمینه شایعاتی نیز وجود دارد که لیزر مو جب سرطان و یا ناباروری و ... می شود ولی این ها فقط باور های غلط می باشند و در صورتی که لیزر توسط پزشک متخصص و در مرکز معتبر انجام شود اصلا جای نگرانی ندارد و تا تا کنون هیچ اطلاعاتی از این که لیزر موجب سرطان شده، گزارش داده نشده است و فقط برخی عوارض مانند قرمزی پوست، خارش، زخم، تغییر رنگ، تورم و .... بعد از لیزر به وجود می آید که طبیعی و کوتاه مدت است و پس از مدتی از بین می رود. گاهی اوقات از لیزر برای از بین بردن ضایعات پیش سرطان هم استفاده می شود و لیزر هایی که برای از بین بردن مو های زائد استفاده می شوند کمترین میزان اشعه را دارند و اشعه لیزر مانند دیگر اشعه ها خطر ناک نیست و سطحی می باشد و نهایت از لایه دوم عبور می کند وآسیبی به دیگر بافت های بدن نخواهد زد، برای انجام لیزر انتخاب نوع دستگاه بسیار مهم است که امروزه لیزر الکساندرایت بهترین نوع لیزر است که دارای طول موج ۷۵۰ نانومتر و "دایود" با طول موج ۸۱۰ است و با استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت نفوذ اشعه به کمترین میزان یعنی ۳ میلی متر می رسد، البته تجربه و تخصص پزشک مهم است که نور را مستقیم و در زمان طولانی روی فولیکول های پوست قرار ندهد. پس می توانید با انتخاب مرکز خوب با خیال راحت لیزر مو های زائد کل بدن را انجام دهید و از داشتن بدنی بدون مو و نرم لذت ببرید. استفاده از لیزر هم به صورت صحیح و با برنامه هیچ خطری ندارد و تنها زمانی که افراط شود ممکن است خطراتی را برای بدن به وجود آورد بنابراین لیزر را باید در مرکزی معتبر و زیر نظر پزشک انجام داد و با رعایت بهداشت از خطرات احتمالی جلوگیری کرد.

در هنگاه لیزر مو های زائد تنها موردی که ممکن است سلامتی فرد را در معرض خطر قرار دهد دودی می باشد که از لیزر موهای زائد پدید می آید که بوی سوخته می دهد و تنفس این دود موجب سرطان می شود ولی به دلیل اینکه مدت زمان لیزر زیاد طول نمی کشد، جای نگرانی نیست البته باید در نظر بگیرید کلینیکی که انتخاب می کنید باید امکانات کافی و تهویه مناسب هوا را داشته باشد تا ازبروز هر بیماری جلوگیری کند. در صورتی که دستگاه لیزر مو های زائد موجب سرطان می شد و با گزارش یک مورد در جهان، ساخت آن را در سازمان غذا و دارو ایالات متحد متوقف می کردند، پس این که لیزر مو های زائد بدن موجب سرطان می شود شایعه ای بیش نیست.

لیزر مو های زائد موجب سرطان میشود یا خیر | مرکز زیبایی دال در اصفهان

مرکز زیبایی دال، بهترین مرکز زیبایی در اصفهان می باشد.

در این بخش در باره این تصور غلط که لیزر مو های زائد سرطان زا است متنی نوشته شد و به این تتیجه رسیدیم که اشعه لیزر مانند اشعه ایکس، گاما و ... خطر ناک نیست و باعث سرطان نمی شود و فقط لایه های سطحی پوست را تحت تاثیر قرار می دهد و موجب جهش سلول ها نخواهد شد پس لازم نیست نگران باشید و با انتخاب یک مرکز معتبر و برخوردار از پزشک با تجربه می توانید با اطمینان کامل لیزر مو های زائد را انجام دهید. برای لیزر مو های زائد در اصفهان پیشنهاد می دهیم به مرکز زیبایی دال در اصفهان مراجعه کنید این مرکز با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا و بهترین تیم پزشکی لیزر مو های زائد کل بدن را انجام می دهد و به دلیل رعایت تمام نکات در طول فعالیت خود توانسته رضایتمندی هم استانی های عزیز را از نظر کیفیت کار و قیمت مناسب کسب نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لیزر مو های زائد در اصفهان می توانید فرم موجود در سایت را تکمیل فرمایید و یا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و با مشاورین ما در تماس باشید.