مرکز زیبایی دال > لیزر موهای زائد در اصفهان > سوالات متداول لیزر موهای زائد
سوالات متداول لیزر مو های زائد | مرکز زیبایی دال در اصفهان

سوالات متداول لیزر موهای زائد

لیزر روشی امن برای خلاصی از مو های زائد و نا خواسته می باشد و دیگر نیازی به اصلاح مو با تیغ و موم و .... نیست و با توجه به اینکه لیزر مو های زائد بدن دائمی است و هزینه به صرفه ای نیز نسبت به راه های دیگر از بین بردن مو های زائد دارد امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و برای از بین بردن موهای زائد تمام قسمت های بدن می توان از لیزر استفاده کرد، البته لیزر مو های زائد را باید در مرکزی مطمئن انجام داد چرا که لیزر در کنار مزایایی که دارد عوارضی نیز دارد که با انتخاب مرکز زیبایی دال در اصفهان تا حد امکان این عوارض کاهش می یابد و به نتیجه دلخواه دست خواهید یافت. لیزر انواع مختلفی دارد که روش لیزر الکساندرایت پیش رفته ترین و موثر ترین روش لیزر مو های زائد بدن می باشد و به همین دلیل امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. مرکز زیبایی دال در اصفهان بهترین مرکز برای لیزر مو های زائد می باشد که می توانید با اطمینان خاطر برای لیزر مو های زائد به آن مراجعه کنید. مرکز زیبایی دال بهترین مرکز زیبایی در اصفهان می باشد که با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا و برترین متخصصان، سال هاست در این زمینه خدمت رسانی می کند و تا کنون توانسته رضایتمندی مشتریان خود را کسب نماید. شما می توانید برای لیزر موهای زائد صورت در اصفهان، لیزر کل بدن در اصفهان، لیزر موهای بیکینی در اصفهان، لیزر موهای زیر بغل در اصفهان، لیزر مو های زائد پیشونی، لیزر مو های زائد گردن، لیزر مو های زائد پا و ... به مرکز زیبایی دال در اصفهان مراجعه کنید و با خیال آسوده و دریافت مشاوره های لازم جلسات لیزر مو های زائد را شروع کنید. سوالات زیادی در زمینه لیزر مو های زائد ذهن مردم را درگیر ساخته است که در این بخش به پاسخگویی برخی از رایج ترین مهم ترین آن ها با پاسخی از سوی پزشکان و متخصصان برتر می پردازیم. در صورت داشتن هر گونه سوال دیگر که در سوالات ما مشاهده نشد، می توانید فرم موجود در سایت را تکمیل کنید و یا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و حتی می توانید به مرکز زیبایی دال مراجعه کنید و پاسخ خود را از مشاورین با تجربه مرکز زیبایی دال در اصفهان دریافت کنید.

رایج ترین پرسش ها درباره لیزر مو های زائد

درد لیزر در افراد متفاوت است ولی درد آن متوسط است و شدید نیست، ولی اگر از پماد بی حس کننده استفاده کنید درد کاهش می یابد.
لیزر مو های زائد برای آقایان هم انجام می شود ولی به چون هورمون های مردانه موجب مقاومت مو ها در برابر لیزر نمی شود باید جلسه های یادآور برای مردان سالانه انجام گیرد.
نه با انجام لیزر مو های زائد تا کنون هیچ مورد ابتلا به سرطانی ذکر نشده است.
لیزر مو های زائد در بارداری بهتر است انجام ندهد ولی در دوران شیردهی اشکالی ندارد.
لیزر مو های زائد روی کسانی که موی تیره و پوست روشن دارن دتاثیر گذاری بیشتری دارد ولی امروزه با پیشرفت هایی که در این زمینه انجام شده لیزر برای هر نوع پوستی تاثیر دارد.
بله بعضی بیماری ها مانند زگیل امکان انتقال از طریق لیزر مو های زائد را دارند، پس بهتر است قبل از لیزر پزشک را آگاه سازید.
دلیل سوختگی پوست با لیزر را می توان انتخاب نادرست نوع لیزر نسبت به پوست دانست.
لیزر بر روی این مو ها تاثیر چندانی ندارد و بهتر است لیزر برای مو های بی رنگدانه و ظریف استفاده نشود.
بله نتیجه متفاوتی دارد به همین دلیل توصیه می شود قبل از لیزر باید مشاوره انجام داد تا پزشک نسبت به تراکم مو و رنگ پوست دستگاه مناسب را انتخاب کند.
لیزر مو های زائد بدن محدودیتی ندارد و تمامی قسمت های بدن مانند صورت، گردن، بیکینی، پا، زیر بغل و ..... را می توان لیزر کرد.
لیزر برای بعضی از افراد از جمله زنان باردار و کسانی که بیماری عصبی ( ممکن است جای زخم را دست کاری کنند) دارند، کسانی که مجبور هستند مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار بگیرند و کسانی که در ناحیه مورد نظر برای لیزر عفونت و یا زخم دارند، نباید انجام شود.
بله بهتر است لیزر توسط متخصص با تجربه انجام شود که در زمینه لیزر اطلاعات کافی دارد و انواع دستگاه های لیزر و نوع پوست ها را می شناسد و می تواند لیزر را به طور صحیح و بدون عوارض انجام دهد.
قبل از لیزر باید از مصرف هر دارویی که به نور حساسیت دارد حداقل تا یک هفته قبل خود داری کرد. اکثر آنتی بیوتیک ها که به نور حساس هستند و مراقبت های پوستی با رتینوئید و یا اسید هیدروکسیل نباید مصرف شود. در صورتی که از داروی خود اطلاع ندارید با پزشک معالج مشورت کنید.
بعد از چهار تا شش جلسه باید هر شش ماه یک بار به مرکز لیزر مو های زائد مراجعه کنید و رشد موهای زائد را کنترل کنید.
در صورتی که طول موج لیزر به درستی انتخاب شود عوارضی ندارد در غیر این صورت موجب سوختگی و از بین بردن رنگدانه های پوست خواهد شد. تمام روش های لیزر دارای عوارض می باشند ولی در صورتی که به درستی انجام شود عوارضی نخواهد داشت.
اگر لیزر مو های زائد موجب سوختگی پوست شود ممکن است پوست را تیره کند و لی در حالت عادی پوست تیره نمی شود.
یکی از سوال هایی که ذهن اکثر خانم ها ر ادرگیر کرده است تاثیر لیزر در ناباروری می باشد، در صورتی که طول موج اشعه لیزر به اندازه ای باشد که از سطح فولیکول ها عبور نکند به ارگان های داخلی آسیبی نمی زند و تاثیری در ناباروری ندارد البته اگر عکس این اتفاق انجام شود موجب ناباروری می شود.
لیزر مو های زائد موجب تخریب فولیکول های مو در ناحیه ی لیزر می شود و در این لیزر از پالس انرژی استفاده می کنند و خطری برای ناحیه تناسلی ندارد.
برای لیزر مو های زائد محدودیت سنی وجود ندارد ولی توصیه می شود شروع لیزر بعد از سن بلوغ باشد و برای افراد مسن نیز الکترولیز بهتر است.
لیزر مو های زائد حدودا بین ۶ تا ۸ جلسه طول می کشد. تاثیر لیزر برای افراد متفاوت است اما طبق نتایج این تعداد جلسات برای افراد کافی می باشد.

در صورت داشتن سوال با ما ارتباط برقرار نمایید

لیزر یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن مو های زائد بدن می باشد که امروزه مورد استقبال زیادی قرار گرفته است، لیزر به دلیل اینکه تقریبا یک تکنولوژی جدید می باشد سوالات زیادی در این زمینه وجود دارد که از دغدغه های مردم می باشد از همین جهت ما در این قسمت برخی از رایج ترین سوالات را به همراه پاسخ های قانع کننده و مطمئن برای شما بیان کرده ایم. در صورت داشتن هر گونه سوال دیگر در زمینه لیزر مو های زائد می توانید سوال خود را در قسمت مشخص شده وارد و به جواب برسید.

مرکز زیبایی دال در اصفهان

در این قسمت از مهم ترین سوال هایی که در مورد لیزر مو های زائد وجود دارد را برای شما با پاسخ بیان کردیم، ولی شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال دیگر در زمینه لیزر مو های زائد بدن با شماره موجود در سایت تماس بگسرید و یا حضوری به مرکز زیبایی دال مراجعه کنید و پاسخ خود را از مشاورین با نجربه ی ما دریافت کنید و با خیالی آسوده لیزر مو های زائد را انجام دهید. مرکز زیبایی دال در اصفهان با تیم متخصص و امکانات کافی آماده خدمات رسانی می باشد.